Rockstar Games Launcher

Rockstar Games Launcher

Rockstar oyunlarını indirme

1.0.88.1929 ckstar-Games-Launcher.exe
89 MB Son Sürüm
Dil en
lisans: Ücretsiz indir

Rockstar Games Launcher, Rockstar Games'in başta en yeni oyunlarını indirebileceğiniz bir program. Oyunları satın alıp da oynayabilirsiniz.

Programa üye olup giriş yaptıkdan sonra bir çok oyunu deneyebilirsiniz. Bazen ücretsiz olarak  Grand Theft Auto: San Andreas gibi oyunları da indirebilirsiniz. SIFIR doların inanılmaz fiyatına "satın alarak" kurulum tamamlanır tamamlanmaz oyun size verilir. Oradan, Rockstar Oyun Kitaplığınıza eklenir. Belirtildiği gibi, bu teklif yalnızca sınırlı bir süre için geçerlidir - geri kalanı oynamak için ödenecektir.

Rockstar Games Launcher, başlatıcı arenasında hala yenidir, ancak gelecekteki yinelemelerde daha kesin olarak eklenecek şekilde, şimdilik otomatik güncellemeler ve bulut tasarrufu sunar. Başlatıcı ile Windows Universal CRT, Chromium Embedded Framework, Rockstar Games Authentication Framework, Steam Client API, Rockstar Games Social Club Framework ve Microsoft Visual C++ 2015-2019 Yeniden Dağıtılabilir dahil olmak üzere birkaç ilgili bağımlılık gereklidir.

Zaten satın alınan ve saklanan oyunlar var mı? Endişelenmeyin, Rockstar Games Launcher makinenizi tarayacak ve diğer başlatıcılarda saklanan Rockstar oyunlarını tespit edecek ve böylece daha rahat erişim için onları kütüphaneye ekleyebilirsiniz - tüm oyun verileri korunacaktır.


Rockstar Games Launcher 1.0.88.1929 indir


Rockstar GamesToplam hit :9 Oyun Çeşitli
Etiketler: Rockstar Games Launcher indir, Rockstar oyunlarını indirme,CHARLIE

CHARLIE

Mario Tarzı Ördek Oyunu
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
hashcat

hashcat

şifre kırıcı program
Adeko

Adeko

mutfak tasarım programı
Same Game

Same Game

aynı renkleri bir araya getir yok