Okey Plus

Okey Plus IPA

iphone online okey oyunu

9.2.0 ios
26.5 MB Son Sürüm
Dil en
lisans: Ücretsiz indir

Okey Plus indirip bakın! Facebook'da 1.000.000'dan fazla kişinin oynadığı Okey Plus şimdi Android 'te, hem de ücretsiz !

2, 3 ve 4 KİŞİLİK OYNANABİLEN FACEBOOK OKEYİ ile ARTIK BEKLEMEYE SON !


3G, Edge veya Wi-Fi üzerinden online olarak, arkadaşlarınla veya 1.000.000 ?dan fazla Facebook kullanıcısına karşı Okey keyfini Okey Plus farkıyla yaşa.
Online olan arkadaşlarını görüp tek tıkla masalarına katılabilir,Okey oynarken sohbet ederek sosyal çevreni genişletebilir,Facebook hesabının dışında misafir olarak da girip oynayabilirsin.Okey keyfini doya doya yaşaman için ilk indirdiğinde ve her gün binlerce çip BEDAVA !
Facebook 'da milyonların oynadığı en hızlı, en seri ve en sıradışı okey oyunu olan Okey Plus'ın eğlenceli dünyasında arkadaşların yerlerini aldılar, şimdi sen de katıl ! HEMEN OYNAİstersen 

Hemen Oyna ?ya? tıklayarak hiç beklemeden sistemin seni oturtacağı masalarda saniyeler içerisinde Okey oynamaya başlayabilirsin.
ODA SEÇ
Dilersen farklı seviyelere göre oyuncuların bulunduğu özel odalardan birinde OKEY keyfini yaşayabilir, her gün oynayarak efsaneler arasına girebilirsin. 
MASA AÇ
Bunlardan hiç biri sana göre değil, o zaman istediğin bahis miktarını belirleyerek kendi masanı aç. A

ARKADAŞLARIN ile OYNA
Arkadaşlarım listenden o an online olan Facebook arkadaşlarını görebilir, doğrudan onların masasına katılarak birlikte Okey keyfini yaşayabilirsiniz. 
MÜZİK KEYFİNDEN GERİ KALMA !
Okey oynarken müzik keyfinden neden geri kalasın.
Senin için her şeyi düşündük, dinlemek istediğin parçaları seç hem Okey oyna hem seçtiğin müziklerle keyfini ikiye katla.


Okey Plus 9.2.0 indir


ZyngaToplam hit :579 Mobil iOS
Etiketler: iphone online okey oyunu, Okey Plus indir, Zynga Okey Plus indir,Fehmi ölekli kullanıcı olarak uygulamada kuralara uymadığım için engelenmiş olarak gözüküyor.lütfen netür uygulama hatası yapmışım açıklama ve engeli kaldırmanızı istiyorum.uygulamanız çok güzel teşekürler
Çok güzel zevkli oyun
Çok şekli bir oyun oyun kurucuya tsk ederim
Çok güzel bir oyun organizzayon
Çanak Okey Plus

Çanak Okey Plus

android için okey oyunu
101 Yüzbir Okey Plus

101 Yüzbir Okey Plus

android için okey oyunu
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Waseor Coğrafya

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
Smart IPTV

Smart IPTV

android için IPTV izleme
hashcat

hashcat

şifre kırıcı program