Minecraft: Pocket Edition

Minecraft: Pocket Edition IPA

ios için minecraft oyunu

1.20.41 ios
660 KB

Son Sürüm
Dil en

lisans: Ücretsiz

Minecraft canavarlara yakalanmadan küplerden korunak yaparak ilerlediğiniz bir oyun.

Sonsuz dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en büyük kalelere kadar her şeyi inşa edin. Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modda oynayın veya tehlikeli çeteleri savuşturmak için silahlar ve zırhlar üreterek hayatta kalma modunda dünyanın derinliklerine inin. Tek başınıza yaratın, keşfedin ve hayatta kalın ya da tüm farklı cihazlarda arkadaşlarınızla oynayın.

OYUNUNUZU GENİŞLETİN:

Pazar Yeri - Pazardaki en son topluluk kreasyonlarını keşfedin! En sevdiğiniz içerik oluşturuculardan benzersiz haritalar, görünümler ve doku paketleri edinin.

Eğik çizgi komutları - Oyunun nasıl oynandığını değiştirin: öğeleri verebilir, çeteleri toplayabilir, günün saatini değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Eklentiler - Ücretsiz Eklentilerle deneyiminizi daha da özelleştirin! Teknolojiye daha yatkınsanız, yeni kaynak paketleri oluşturmak için oyundaki veriye dayalı davranışları değiştirebilirsiniz.

Minecraft Realms otomatik yenilenebilir abonelik bilgileri:

Minecraft artık Minecraft Realms satın alma seçeneğiyle geliyor. Realms, kendi her zaman çevrimiçi Minecraft dünyanızı yaratmanıza izin veren aylık bir abonelik hizmetidir.

Şu anda krallığınızda aynı anda oynamaya davet etmek istediğiniz kişiye bağlı olarak seçebileceğiniz iki abonelik seçeneği var. Siz ve 2 arkadaşınız için bir bölge aylık 3,99 USD (veya yerel eşdeğeri) ve siz ve 10 arkadaşınız için bir bölge aylık 7,99 USD (veya yerel eşdeğeri) tutarındadır.

Siz ve 10 arkadaşınız için 30 günlük Minecraft Realms deneme sürümü mevcut. Kullanıcı bir abonelik satın aldığında, ücretsiz deneme süresinin kullanılmayan kısmı kaybedilecektir.

Ödeme, satın alma onayı ile iTunes hesabınızdan tahsil edilecektir ve cari dönemin bitiminden en az 24 saat önce otomatik yenileme kapatılmadığı sürece abonelik otomatik olarak yenilenir. Cari dönemin bitiminden 24 saat önce hesabınızdan, daha önce seçmiş olduğunuz abonelik fiyatı seçeneği üzerinden yenileme ücreti alınacaktır.

Aboneliğiniz kullanıcı tarafından yönetilebilir ve satın alma işleminden sonra kullanıcının Hesap Ayarlarına gidilerek otomatik yenileme kapatılabilir. Ayrıca oyun içinde sizi bu ayarlara götüren bir düğme var. Aboneliğiniz etkinleştirildikten sonra iptal ederseniz, aboneliğinizin kalan aktif dönemi için size geri ödeme yapılmaz.
Mojang Toplam hit :103 Mobil iOS - Oyun
Etiketler: Minecraft: Pocket Edition indir, Minecraft indir, ios için minecraft oyunu,Need for Speed Most Wanted

Need for Speed Most Wanted

ios için need for speed most wanted
Grand Theft Auto: Vice City

Grand Theft Auto: Vice City

iPhone için Vice City oyunu
Kafa Topu 2

Kafa Topu 2

ios için online kafa topu oyunu
Fortnite

Fortnite

ios için savaş oyunu
Çanak Okey Plus

Çanak Okey Plus

ios için okey oyunu
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
hashcat

hashcat

şifre kırıcı program
MAKS (Mersin Akıllı Kilit Sistemi)

MAKS (Mersin Akıllı Kilit Sistemi

fatih akıllı tahta programı
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
logoxnet

logoxnet

engelli sitelere giriş programı