REFACE

REFACE IPA

yüz değiştirme ios için

3.38.0 ios
77 MB Son Sürüm
Dil en
lisans: Ücretsiz indir

REFACE, 1 numaralı yüz değiştirme uygulamasıdır

Şimdi kısaca, REFACE en gelişmiş, en beğenilen, eğlenceli ve tuhaf deepfake ve yüz değiştirme uygulaması.

 Hiç. Fütüristik yapay zekamız Forbes, Mashable, TNW ve Digital Trends'de yer aldı. Günlük olarak güncellenen zengin kaynak videolar, gifler, fotoğraflar ve resimler ile birleştiğinde, gülünç derecede gerçekçi yüz takas videoları ve gifleri tek bir selfie ile yapabilirsiniz. REFACE, yüzünüzü biçimlendirirken, ünlülerle değiştirirken ve popüler TV ve film kliplerinde yeni bir peson olurken sizi kesinlikle yere serecek. Bir büyücü, bir pop yıldızı veya bir başkan olun. Yüzünüzü trend olan film ve TV klipleriyle değiştirerek ya da yüz editörümüzü kullanarak eğlenin ve yüzünüzü memlerle değiştirin ve REFACE aynı zamanda dünyanın en iyi meme yapımcısı olduğundan, yüzünüzü değiştiren deepfake teknolojisini kullanın.

Bekle, deepfake nedir?
Deepfake teknolojisi, yüz değiştirmeden daha fazlasıdır. REFACE'in benzersiz derin sahte yapay zekası ile özçekiminiz, gerçekten size benzeyen ikna edici yüz ifadeleri ve hareketleriyle şimdiye kadar gördüğünüz en ürkütücü gerçekçi şekilde başka bir yüze eşlenir. Özel yapım RefaceAI ürünümüzü kullanarak, yüzünüzün başrollerde, ünlü videolarda ve daha fazlasında yer almasının nasıl bir şey olduğunu görebilirsiniz. Bunu nasıl yaparız? Size söyleseydik, sizi öldürmek zorunda kalırdık, ancak sonuçların kesinlikle şaşırtıcı olduğunu bilin.

"Arkadaşlarınıza ve ailenize içtenlikle lanetli GIF'ler göstermek istiyorsanız, bunu denemeyi düşünün. Sizden uzaklaşırlarsa sorumlu değiliz." - Mashable

Kendini derin taklit et
Gerçeği mahvetmek. Arkadaşlar çıldırın. Arkadaşlarınızla uğraşın. Yüzünüzü en sevdiğiniz süper kahramana, TV yıldızına, ünlülere veya meme gifine yapıştırın ve sosyal medyada veya arkadaşlarınızla video, fotoğraf veya gif olarak paylaşın. Cinsiyetinizi, yüz şeklinizi değiştirin ve son teknoloji yapay zeka destekli yüz değiştiricimizle gelişmiş derin sahte yüz birleştirmeleri gerçekleştirin, ardından yaratıcılığınızı dünyayla paylaşın ve akıllarını uçurun.

REFACE ile yapabilecekleriniz:

- Deepfake teknolojisi ile yüzünüzü ünlülerle veya film karakterleriyle değiştirin.

- Canlı yüz değişimleri, cinsiyet değişimleri ile oynayın.

- Derin sahte yapımcı ve yüz değiştiriciye hayran kalın.

- Habercilere ve sosyal medyaya bir gif veya video olarak harika yüz takas klibinizi veya komik memenizi paylaşın.

- Her gün yayınlanan yeni videolar ve giflerle yüz değişimini deneyin.


100'den fazla ülkede en iyi 5 uygulama
Eskiden Doublicat, REFACE 100'den fazla ülkede prömiyer yüz takas uygulaması olarak ünlüdür. Reface, en gelişmiş, en gelişmiş yüz takas AI / ML teknolojisi olan RefaceAI tarafından desteklenmektedir ve Forbes, Mashable, TNW ve Digital Trends'de bahsedilmiştir.

REFACE 3.38.0 indir


NEOCORTEXT, INC.Toplam hit :8 Mobil iOS - Resim Video
Etiketler: yüz değiştirme ios için, REFACE Face swap videos and memes with your photo, REFACE indir, deepfake video hazırlama,REFACE

REFACE

yüz değiştirme android için
PicsGrid

PicsGrid

iphone ipad resim kolajlama
MyPaint.

MyPaint.

iphone boyama
Enhance

Enhance

sosyal ağlar için fotoğraf düzenleme
Camu

Camu

iphone fotoğraf çek ve paylaş
iMovie

iMovie

iphone için film hazırlama
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
hashcat

hashcat

şifre kırıcı program
Adeko

Adeko

mutfak tasarım programı
Same Game

Same Game

aynı renkleri bir araya getir yok