Hotspot Shield

Hotspot Shield

Kablosuz bağlantı Güvenlik Programı

12.7.5 HSS-773.exe
14.4 MB Son Sürüm
Dil en
lisans: Ücretsiz indir

Hotspot Shield kablosuz wifi bağlantınız sırasında güvenliğiniz için kullanabildiğiniz bir program. Wi fi bağlantınız özellikle internet kafe yada açık ortamlada hackerlar tarafından bilgisayarınıza sızılmasını istemiyorsanız bu tür güvenlik programlarını kullanabilirsiniz.


Eğer güvenliğinize dikkat etmez iseniz bazı bilgileriniz ,banka,kredi kartı bilgileri gibi bilgileriniz çalınabilir. Bilgisayarınızda antivirüs var diye güven içinde olmayacağınızı unutmayınız. butür program kendinizi internet ortamında güvenli hale getirebilirsiniz.


Ücretsiz olan bu yazılım ile işte veya evde veya herhangi bir yerde genel Wi-Fi kullanırkenki tehlikelerden uzak duracaksınız. 100% Sanal Gizlilik Ağı(VPN) Hotspot Shield bir sanal gizlilik ağı kurarak laptopunuz ve wireless bağlantınız arasında bir güvenlik oluşturur. Bu güvenlik sayesinde hackerların bilgisayarınıza erişimini engelleyebilirsiniz. Bu sayede email, hazır mesajlaşma, kredi kartı bilgileri gibi bilgileriniz asla alınamaz.

Ücretsiz bir program olan Hotspot Shield ile kablosuz ağlardaki korsan ve virüs tehlikeleri tarihe karışıyor.
Hotspot Shield 12.7.5 indir


AnchorFree, IncToplam hit :1009 İnternet Güvenlik
Etiketler: windows için vpn uygulaması, Wifi Güvenlik, ip gizleme, Güvenli Veri Transferi, ücretsiz proxy programı, Hotspot Shield indir, engelli sitelere girme, Kablosuz bağlantı Güvenlik Programı,Hotspot Shield VPN

Hotspot Shield VPN

iphone ip gizleme
Hotspot Shield VPN

Hotspot Shield VPN

android yasaklı sitelere girme
Asterisk Key Şifre Çözücü

Asterisk Key Şifre Çözücü

Asterisk gösterici
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
hashcat

hashcat

şifre kırıcı program
Adeko

Adeko

mutfak tasarım programı
Same Game

Same Game

aynı renkleri bir araya getir yok