DirectX 9.0c

DirectX 9.0c

9.0c dxwebsetup.exe
35.4 MB Son Sürüm
Dil en
lisans: Ücretsiz indir
Microsoft un genel olarak oyunlar için ürettiği yazılımın bu sürümünde grafik tabanlı uygulamalar için de destek sunması oldukça hoş. Ancak tabiki bir OpenGL teknolojisiyle karşılaştırılamaz. Yine de son çıkan ekran kartlarından en iyi performansı almak ve tüm özellikleriyle kullanmak için sisteminizde muhakkak olması gereken bir Microsoft sistem eklentisi. Ayrıca standart sürüme ek olarak bu SDK sürümü ile, DirectX tabanlı uygulamalar da geliştirebiliyorsunuz.

Programın Yeni Sürümünün Özellikleri :

# DirectX Kodu Haziran Güncelleme paketi# Direct3D eklentileri Kütüphanesi# Araçlar, uygulamalar, örnekler ve belgeler# DirectX 9.0c sistem çalıştırılabilir dosyaları (oyunları ve bu tabanlı uygulamaları çalıştırabilmek için)# DirectX 9.0 uygulama geliştirme arabirimi (SDK ile)# DirectX, C++ ve C# tabanlı geliştirmeler için örnek uygulamalar, kodlar, araçlar ve kaynak kodları

Not : DirectX 9.0c paketi Windows XP tabanlı olarak geliştirilmesine rağmen Windows 98 ve ME üzerinde de kurulup kullanılabilir. Ancak yeni nesil DirectX sürücülerinden tam performans alabilmeniz için Windows XP ya da üstü bir işletim sistemine geçmeniz tavsiye ediliyor.


DirectX 9.0c 9.0c indir


MicrosoftToplam hit :123 Araçlar Sistem Araçları
Etiketler: DirectX 9.0c indir,Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Waseor Coğrafya

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
Smart IPTV

Smart IPTV

android için IPTV izleme
hashcat

hashcat

şifre kırıcı program