BandLab

BandLab IPA

ortak müzik Stüdyosu ios için

10.50.2 ios
227 MB

Son Sürüm
Dil en tr

lisans: Ücretsiz

Kendi şarkılarınızı oluşturun veya bir parça yükleyin, müzisyen ve yapımcılarla ortak çalışın, en muhteşem parçanızı dünya çapındaki BandLab topluluğu ile paylaşın!

 Kullanımı kolay multi-track editörümüz kayıt yapmanızı, düzenlemenizi ve şarkılarınızı en iyi şekilde mixlemenizi sağlayan bir launchpaddir. Ücretsiz yüzlerce efekt, beat, loop ve ses paketlerimizle yaratıcılığınızı gösterin. EDM, dubstep, garage, hip-hop, house, rock, rap ve daha fazla müzik türündeki örnek parçalardan ilham alın.


BandLab'ın sosyal medya özelliği ile yeni arkadaşlar bulabilir, ortak çalışmak isteyenlerle iletişeme geçebilir ve müzisyen, gitarist, beat maker, rapçı ve daha fazla müzik severle yeni müzik grupları oluşturabilirsiniz ses sınavından geçmenize gerek yok! Çeşitli topluluklardaki öncülerden ve ustalardan tüyo ve taktikler alın, en beğendiğiniz koleksiyonlarınızı hayran dinleyicilerinizle paylaşın. Eskiden yeniye her tür müzisyene her zaman ulaşın.


BandLab ile eski ve yeni sanatçılara, müzik gruplarına ve DJ'lere ait milyonlarca parçayı keşfedebilirsiniz. Özel çalma listelerinizi oluşturabilir veya sizin için günlük seçtiklerimize göz atabilirsiniz!

Uygulamamızdaki sınırsız bulut depolama özelliği sayesinde gönlünüzce kayıt yapın. Üstelik BandLab tüm cihazlarda sorunsuz çalışır. projeleriniz, akış sayfanız ve topluluklarınız anında cebinizde veya masaüstünüzde.

BandLab tamamiyle ÜCRETSİZ olup, hiç bir kayıt ücreti talep etmez, uygulama için satın alım istemez. #BandLab?ı indirin ve bugün müzik yapmaya başlayın!


ÖZELLİKLER:

*YENİ* Video Mix ? İster kendi şarkılarınızı yazan bir solist olun ister vuruşlar arasında gezinen bir rapçı, müziğinizle muhteşem video kliplerinizi yaratın. Birinci sınıf efektlerimizle gerçek zamanlı videolar oluşturmaya başlayın!

12 Kanallı Mix Editor ? Çok izli dijital ses işleme istasyonumuz (DAW) ile canlı ses kaydı yapın veya ses dosyası aktarın, onları en iyi mixdown seviyesine getirin. İz katmanlarını özelleştirin, anlık şarkı sözleri ekleyin.

100'den fazla Ses/Gitar/Bass Ön ayarları Gerçek zamanlı ses izleme ile birinci sınıf efektlerimizi deneyin. Davul phaser ses efektlerinden yankı çeşitlerine kadar ve daha fazla bir çok efekt ve filtre seçeneklerini kullanın.

Looper  Geniş loop paketlerimizle profesyonel bir DJ gibi müzik yapın. Orkestranızı oluşturun, biraz sentezleyici biraz yankı ekleyin, kendi tarzınızda takılın.

Creator Kits ? Farklı müzik türlerindeki ses paketlerimizi kullanarak yeni ritimler oluşturun. En favori sanal davul makineniz veya müzik prodüksiyon denetleyiciniz gibi düşünün.

100'den fazla sanal MIDI aleti Gitardan, klavyeye, piyanodan sentezleyiciye kadar istediğiniz midi aletini kullanarak müziğinizi besteleyin. Hepsi uygulamanın içinde hemen cebinizde.

Gözat Müzik yapma modunda değil misiniz? Gözat sayfasında gezinerek yeni sanatçılardan, müzik türlerinden ve sizin için seçtiklerimizden ilham alabilirsiniz.

Creator Connect  Yakınlarınızda veya dünyanın başka ülkelerinde yaşayan kafa dengi sanatçılarla takım oluşturun. Profilinizi doldurun, aynı zevke sahip potansiyel ortaklarla sizi eşleştirelim.

Mastering Şarkınızın gerçek bir müzik stüdyosundan çıkmış gibi mi karıştırılmasını istiyorsunuz? Kaydınızı yükleyin, gerisini uygulama içi frekans düzenleyicimize bırakın.

Tuner ve Metronom ? Ritminizi doğru ayarlamanız artık çantada keklik.

Remix Tracks  Başka müzisyenlerin paylaştığı parçaları fork edin ve kendi derlemenizi yaratın.


BandLab Toplam hit :14 Mobil iOS - Ses-Müzik
Etiketler: ortak müzik Stüdyosu ios için, BandLab indir, müzik sosyal ağı,Ucmate

Ucmate

ios için video ve müzik indirme uygulaması
Soundtrap

Soundtrap

iphone için müzik yapma
Boom: Music Player, Bass Booster and Equalizer

Boom: Music Player, Bass Booster an

gelişmiş müzik oynatıcı
eSound - Music Player App MP3

eSound - Music Player App MP3

ios için müzik dinle ve indir
tubidy

tubidy

iphone ile müzik dinleme
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
hashcat

hashcat

şifre kırıcı program
MAKS (Mersin Akıllı Kilit Sistemi)

MAKS (Mersin Akıllı Kilit Sistemi

fatih akıllı tahta programı
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
logoxnet

logoxnet

engelli sitelere giriş programı