Star Trek

Star Trek APK

uzay ve zamanda macerada

10.0.0 android
64 MB

Son Sürüm
Dil en

lisans: Ücretsiz

Yıldız Filosuna hoş geldiniz, Kaptan Derin uzayda yolculuk ederken yeni dünyaları keşfedin.

STAR TREK TIMELINES, nihai Star Trek ™ strateji rol yapma oyunudur. Fazerlerinizi sersemletmek ve galaksiyi zamansal anormalliklerden kurtarmak için uzay ve zamanda bir macerada Yıldız Filosu'na katılmaya ayarlayın. STAR TREK TIMELINES, tüm Star Trek tarihindeki kahramanları ve kötü adamları bir araya getiriyor.

Yeni seriden gemileri ve karakterleri içeren ilk mobil oyun, Star Trek: Discovery

STAR TREK ZAMAN ÇİZELGELERİ'nde ilk yıldız geminize komuta eden bir Kaptan rolünü üstleniyorsunuz. Bu destansı bilim kurgu strateji RPG'sinde klasik Star Trek karakterlerinden oluşan ideal ekibinizi oluşturun. Gemiler inşa edip yükselterek, yoğun uzay savaşlarına katılarak ve zorlu görevleri tamamlayarak galakside gezinin. Bir filoya katılın, bilinmeyeni keşfedin ve galaksinin kontrolünü ele geçirmenize yardımcı olması için arkadaşlarınızı toplayın!

ÖZELLİKLER:

Orijinal Seri, Yeni Nesil, Deep Space Nine, Voyager, Enterprise, Picard ve Discovery dahil tüm Star Trek dünyalarından yüzlerce karakterle EKİBİNİZİ BİRLEŞTİRİN . Her karakterin kendine özgü yetenekleri ve yetenekleri vardır. En sevdiğiniz karakter olarak oynayın: Spock, Picard, Captain Kirk, Data, Worf, Janeway, Burnham ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok daha fazlası.

U.S.S. dahil olmak üzere KOMUTA İKONİK STARSHIPS Enterprise, Voyager ve Shenzhou, Klingon Bird-of-Prey ve Sarcophagus gemileri ve hatta Borg Collective tarafından kullanılan ikonik uzay aracı Borg Cube ve daha fazlası.

Arkadaşlarınızla birlikler oluşturmak, hafta sonu etkinliklerinde birlikte rekabet etmek ve ortak bonuslar için Starbases'i ortak çalışarak yükseltmek için BİR FİLOYA KATILIN .

Heyecan verici PvE oyunuyla çarpıcı 3B uzay gemisi savaşlarında veya ekibinizin cesaretini galaksideki en iyi Kaptanlara karşı test edeceğiniz PvP Savaş Arenasında DÜŞMANLARINIZLA SAVAŞIN .

GALAXY'İ KEŞFEDİN - görevlerinizi tamamlamak ve sıralamanızı oluşturmak için görevlerinizde daha önce kimsenin gitmediği yerlere cesurca gidin. Federasyon, Maquis, Dominion, Mirror Universe Terran Empire ve gizli Bölüm 31 dahil olmak üzere bir düzine grup arasında nüfuz kazanın. Diğer hiziplerle çatışmaları diplomasi yoluyla çözün ve kelimeler başarısız olduğunda savaşmaya hazır olun.

LİDER TABLOLARINI TIRIN ve özel etkinlik görevleriyle nadir ödüller kazanın.

MUHTEŞEM 3D GRAFİKLER , akıllı telefonlarda ve tabletlerde kullanılabilen sürükleyici ve heyecan verici Star Trek oyun deneyiminde 24. yüzyıla hayat veriyor.

Size daha fazla Star Trek karakteri, yıldız gemisi ve özel etkinlikler sunmak için SIK OYUN GÜNCELLEMELERİ .

STAR TREK ZAMAN ÇİZELGELERİ © 2020 Tilting Point. STAR TREK ™ & © 2020 CBS Studios Inc. © 2020 Paramount Pictures Corp. STAR TREK ve ilgili markalar ve logolar CBS Studios Inc.'in ticari markalarıdır. Tüm Hakları Saklıdır


Tilting Point Toplam hit :0 Mobil Android - Oyun
Etiketler: Star Trek indir, uzay ve zamanda macerada,Kelimelik

Kelimelik

android kelime oyunu
WoodBall

WoodBall

android çivi futbol oyunu
Talking Tom Pool

Talking Tom Pool

android için tom havuzda oyunu
Helix Jump

Helix Jump

android için top zıplama oyunu
OKEY Canlı

OKEY Canlı

online okey oyunu android için
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
hashcat

hashcat

şifre kırıcı program
MAKS (Mersin Akıllı Kilit Sistemi)

MAKS (Mersin Akıllı Kilit Sistemi

fatih akıllı tahta programı
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
logoxnet

logoxnet

engelli sitelere giriş programı