Call of Dragons

Call of Dragons APK

fantastik savaş oyunu

1.0.25.23 android
Son Sürüm
Dil en
lisans: Ücretsiz indir

Call of Dragons'a Savaş Hayvanları geldi! 3,88 kilometrekarelik geniş haritada yırtıcı canavarları yakalayın, eğitin ve onlarla birlikte omuz omuza savaşın!


Savaş Hayvanlarını Yakalayın
Yırtıcı canavarları sakinleştirin ve onları güçlü fantastik ordularınızla birlikte savaşa gönderin!

Savaş Hayvanlarını Eğitin
Sevgi seviyesini yükseltmek için Savaş Hayvanınızla etkileşime geçin. Hayvanlarınızı besleyin, canlandırın veya becerilerini yeni hayvanlara miras bırakın. Savaş hayvanınız, ordunuzun vazgeçilmez bir üyesi olacak!

Zebellaları Çağırın
Müttefiklerinizle güçlerinizi birleştirerek devasa Zebellaları yenin, ardından yendiğiniz Zebellaları savaşlara çağırarak mücadeleye hükmedin!

Dilediğiniz Gibi Savaşın
3B araziden faydalanarak stratejinizi oluşturun, uçan lejyonlarınızla dağları ve nehirleri aşın, üstün savaş becerilerinizi kullanarak devasa boyuttaki bu fantastik savaşta müttefiklerinizi zafere taşıyın!

*****Oyun Özellikleri*****

Savaş Hayvanlarını Arındırın, Onlarla Omuz Omuza Savaşın
Saf yürekli ayılar, inatçı kertenkeleler, mesafeli kuşlar ve tabii ki hınzır büyülü ejderler sizinle dost olmak için can atıyor! Hayvanları hükmünüz altına alarak arındırın ve dev fantastik ordularınızla birlikte savaşa gönderin. Büyülü dostlarınızı eğiterek güçlerini geliştirin ve onları yıkıcı silahlara dönüştürün!

Zebellaları Avlayın ve Evcilleştirin
Tamaris toprakları Zebellalar, Hidralar, Yıldırım Kuşları ve yüce korkunç ejderhalar gibi devasa kadim yaratıklarla dolu. Onlara boyun eğdirmek için müttefiklerinizle omuz omuza verin ve sonra da bu yaratıkları gizli silahınız haline getirecek şekilde eğitin. Ardından tam ihtiyacınız olduğu anda düşmanlarınızı ezmek için Zebellaları mevzilendirin!

Birimleri Ücretsiz İyileştirin
Yaralı birimler herhangi bir kaynak harcamadan otomatik olarak iyileştirilebilir. Savaş açın, diğer oyuncularla mücadele edin ve istediğiniz gibi mücadele edin! Stokların tükenecek diye endişelenmeden savaş meydanının heyecanını yaşayın.

Fantastik Yaratıklar
Tamaris toprakları birçok fantastik ırkla dolu: soylu elfler, kudretli orklar, sahtekâr satirler, bilge entler, heybetli orman kartalları ve başka dünyalı melakeler. Bu ırkların her biri ordunuza katılıp sizi zafere götürebilir. Bu sırada Hidralar, Dev Ayılar, Yıldırım Kuşları ve diğer korkunç yaratıklar da pusuda bekliyor.

Güçlü Kahraman Becerileri
Kuvvetlerinize önderlik etmesi için kudretli kahramanları konuşlandırın ve görünmez olmaları, savaş meydanını bir çırpıda geçmeleri ya da yıkıcı alan etkili saldırılar için onları eğitin! Savaş meydanının ustası olun ve kritik bir anda savaşın gidişatını değiştirerek zafere giden yolda saldırıya geçin!

3D Arazi ve Uçan Lejyonlar
Hızlı saldırılar yaparken, konumunuzu korurken ve stratejik şekilde düşmanınızı yok etmek için hava baskınları düzenlerken 3 boyutlu zengin tasarımıyla birbirinden farklı arazileri kendi yararınıza kullanın. Uçan lejyonları yıkıcı darbe vermeleri için kanyonlara, çöllere, nehirlere ve dağlara mevzilendirin!

Genişletin, Kaynaklardan Faydalanın, Keşfedin ve Yok Edin
Krallığın refahı sizin elinizde. Binaları ve teknolojileri geliştirin, birlikleri eğitin, kaynak toplayın, bölgenizi genişletin ve Tamaris'i yönetebilecek kadar yüce olduğunuzu kanıtlayın!

Her Birim Önemlidir
Takım olarak savaşın! Ön cephede hücumdayken, hayati önem taşıyan yolları korurken ya da savunma barikatları inşa ederken herkes savaşın başarı ile sonuçlanması için üzerine düşeni yapar. Zafer buna bağlıdır!

Call of Dragons 1.0.25.23 indir


FARLIGHTToplam hit :0 Mobil Android - Oyun
Etiketler: fantastik savaş oyunu, Call of Dragons indir,Call of Dragons

Call of Dragons

fantastik savaş oyunu
Defender

Defender

android canavar saldırı oyunu
Tiki Kart 3D

Tiki Kart 3D

android 3d karting
Zombie Assault:Sniper

Zombie Assault:Sniper

Virüs yok etme
Slide Soccer

Slide Soccer

android multiplayer futbol oyunu
Racing Rivals

Racing Rivals

android araba yarışı
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Waseor Coğrafya

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
Smart IPTV

Smart IPTV

android için IPTV izleme
hashcat

hashcat

şifre kırıcı program