Asana: Work in one place

Asana: Work in one place APK

çalışmalar tek yerden yönetin

7.97.1 android
Son Sürüm
Dil en
lisans: Ücretsiz indir

Asana, ekip projelerini ve bireysel görevlerinizi yönetmenin en kolay yoludur.  Asana, küçük şeylerden büyük resme kadar, sizin ve ekiplerinizin ne yapacağınız, ne zaman yapacağınız ve nasıl yapılacağı konusunda net olmanız için işleri organize eder.


 HER YERDE ASANA KULLANIN
 Asana'ya mobil veya web üzerinden erişin.  Proje yönetimi masanızda durmaz; nerede olursanız olun, odaklanın ve ekibinizin çalışmasını yolunda tutun.

 ORGANİZE OLUN
 Ekibinizin çalışmalarını tek bir ortak alanda bir araya getirmek için farklı projeler oluşturun.  İş yükünü yönetilebilir görevlere bölün ve onlara net bir sahip ve teslim tarihi verin.  Listeler, kanban panoları veya takvim gibi tarzınıza uygun bir proje görünümü seçin.

  ODAĞI İYİLEŞTİR
 Size atanan tüm işleri tek bir yapılacaklar listesinde görebileceğiniz Görevlerim ile üretkenliğinizi artırın.  İşinize kolayca öncelik verin; görevleri Asana'nın yerleşik bölümlerine sürükleyip bırakın, kendi özel kontrol listesi bölümlerinizi oluşturun veya farklı boyutlara göre sıralayın.

 BAĞLI KAL
 Nerede olursanız olun işbirliğini sürdürün.  Dosyaları beğenerek, yorum yaparak veya doğrudan görevlere ekleyerek ekip arkadaşlarınızla iletişim kurun.  Sizin için önemli olan projeler ve görevler hakkında doğrudan Gelen Kutunuza gönderilen otomatik güncellemeleri alın.

VE DAHA FAZLASINI YAPIN— HEPSİ TEK BİR ARAÇLA
 Tüm projelerinizin Portföylerle nasıl ilerlediğini görmek için web uygulamasını ziyaret edin.  Görevlerinizle ilgili önemli bilgileri yakalamak için Özel Alanlar ile görev yönetimini kişiselleştirin.  Görev bağımlılıklarına sahip bir Gantt grafiği görmek için projeler için zaman çizelgesi görünümünü seçin.  Ve Hedefler ile şirket hedeflerini ve kilometre taşlarını takip etme yeteneğinin kilidini açın.


Asana: Work in one place 7.97.1 indir


Asana, Inc.Toplam hit :0 Mobil Android - Üretkenlik
Etiketler: Asana: Work in one place indir, çalışmalar tek yerden yönetin,Winzip

Winzip

winzip android dosya sıkıştırma
Kare kod ve Barkod Okuyucu

Kare kod ve Barkod Okuyucu

Kare kod ve Barkod Okuyucu indir
Texpand

Texpand

android kelimelere kısayol atama
Alarm Clock Xtreme Free

Alarm Clock Xtreme Free

android alarm uygulaması
EssentialPIM

EssentialPIM

android not alma
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
hashcat

hashcat

şifre kırıcı program
Same Game

Same Game

aynı renkleri bir araya getir yok
Beach Buggy Racing 2: Auto

Beach Buggy Racing 2: Auto

eğlenceli araba yarışı