Aiseesoft Video Repair

Aiseesoft Video Repair

bozuk videoları onarın

1.0.38 video-repair.exe
1.88 MB

Son Sürüm
Dil en

lisans: Kısıtlı Sürüm indir

Aiseesoft Video Repair, kayıp veya bozuk veriler içeren videoları geri yüklemeye yardımcı olabilecek güçlü bir programdır.  Güçlü teknolojinin desteğiyle aynı formatta örnek bir video sağladığınız sürece, yalnızca birkaç tıklamayla videoyu hatasız bir şekilde hasat edebilirsiniz.


Bazen bazı videolar, uygunsuz depolama veya hasarlı cihazlar nedeniyle veri kaybedebilir ve kötü oynatılabilir.  Yedek dosyaları olmayanlar için bu durum ölümcül olabilir.  İşte o zaman bu videoları düzeltmek için profesyonel yardımcılara ihtiyacınız var.  Aiseesoft Video Repair'ın kullanımı çok kolaydır.  Sadece bozuk videoyu uygulamaya yüklemeniz yeterli, bozuk dosyanıza en gelişmiş ve akıllı teknoloji uygulanacaktır.  Şu anda video onarımı için bu araç tarafından desteklenen formatlar arasında MP4, MOV ve 3GP bulunmaktadır.  Çok kısa sürede onarılan videonun tamamına sahip olacaksınız ve videonun kalitesi aynı kalacaktır.  Bir acemi bile basit bir arayüz ve ayrıntılı talimatlarla onarımı sorunsuz bir şekilde tamamlayabilir.


This tool supports uploading videos as a reference. You can select one, and our system will restore your corrupted video with the resolution, frame rate, and bitrate of the sample video as the standard. The choice of the sample video is free. Whether the video was shot on the same device or in the same format, it can be used as a reference. And as you upload your sample video, we will provide you with real-time guidance and tips to ensure the sample video is available. If the calibration fails, we will mark the mismatch for you so you can replace the sample with a new one.


Eğer hala videonun restorasyonunu ilk bakışta görsel olarak doğrulayamama konusunda endişeleniyorsanız sunduğumuz önizleme özelliğini deneyebilirsiniz.  Video geri yüklemesinden sonra, efekti kontrol etmek için dışa aktarmadan önce videonun bir kısmını önizleyebilirsiniz.  Düzeltmeden memnun kalmazsanız, yeni bir örnek videoyu yeniden yükleyebilir ve bunu, memnun kalana kadar düzeltmeyi yeniden çalıştırmak için referans olarak kullanabilirsiniz.  Başarı tamamlandığında doğrudan bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.


Aiseesoft Video Repair 1.0.38 indir


Aiseesoft Studio Toplam hit :0 Grafik Multimedia Video
Etiketler: Aiseesoft Video Repair indir, bozuk videoları onarın,Real Player

Real Player

real player medya oynatıcı
PowerDVD

PowerDVD

dvd oynatıcı
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
Waseor Coğrafya

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu
hashcat

hashcat

şifre kırıcı program
Same Game

Same Game

aynı renkleri bir araya getir yok