Aiseesoft Screen Recorder

Aiseesoft Screen Recorder

ekran kaydetme programı

2.8.20 screen-recorder.exe
2 MB

Son Sürüm
Dil en

lisans: Deneme Sürümü

Ekranınızı kaydetmenin ve fotoğraf çekmenin en kolay ama profesyonel yolunu buradan edinin.  Aiseesoft Screen Recorder, Mac veya Windows bilgisayardaki herhangi bir etkinliği yakalamak için en iyi ekran kayıt yazılımıdır. 

Ekranınızın herhangi bir alanını yakalamak için iyi bir video oyun kaydedici, görüntülü arama yakalama ve daha fazlası olarak çalışabilir.  Ekran kaydı sırasında videoyu/anlık görüntüyü düzenleyebilir ve çıktı dosyasına yeni etiketler çizebilirsiniz.
 
 
 Güçlü bir ekran kayıt yazılımı olan Aiseesoft Ekran Kaydedici, herhangi bir ekran videosunu kolaylıkla kaydetmenizi sağlar. 

Videoları, oyunları, web seminerlerini, dersleri, sunumları, görüntülü aramaları, konferansları, web kamerası videolarını vb. tam ekranda veya özelleştirilmiş ekran boyutunda yakalamak için kullanabilirsiniz.
 Ekranı yakalarken izlemeyi kolaylaştırmak için imleç hareketini vurgulayabilirsiniz.  Ayrıca, "Mavi ışık" gerçek zamanlı HD video kodlama teknolojisi size mükemmel görüntü ve ses kalitesini garanti edebilir. 

Kilit penceresi yakalama özelliği, kayıt etkinliğini belirli bir pencerede tutmanıza olanak tanır.  Böylece ekran kaydı diğer işlemleri rahatsız etmeyecektir.  Yakalanan video, kolayca oynatmak ve paylaşmak için MP4, WMV, MOV, AVI, GIF, TS vb.Aiseesoft Studio Toplam hit :0 Grafik Multimedia Ekran Görüntüsü
Etiketler: Aiseesoft Screen Recorder indir, ekran kaydetme programı,LetsView

LetsView

Ücretsiz Kablosuz Ekran Yansıtma
Free Snipping Tool

Free Snipping Tool

ekran kayıt programı
iTop Screen Recorder

iTop Screen Recorder

windows ekran kayıt programı
SnagIt

SnagIt

Ekran görüntüsü yakalama
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Waseor Coğrafya

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu
hashcat

hashcat

şifre kırıcı program
Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı