Adeko

Adeko

mutfak tasarım programı

22.1.3 Adeko_22.1.3.exe
1.3 GB

Son Sürüm
Dil tr

lisans: Deneme Sürümü indir

Adeko Mutfak mobilyaları tasarım programı. Profösyonel olarak mutfak dolaplarını çizebilirsiniz.  Programı kullanarak tasarlanan mutfak mobilya taslakları ile hayalinizdeki mutfağa ulaşabilirsiniz.


Program son derece profosyonel bir şekilde 3 Boyutlu Mobilya tasarımları yapmaktadır. Mobilya Dekorasyon imalatçılarının vazgeçilmez programı olan Adeko, tasarlayacağınız mutfak dekorasyonlarını görsel olarak izlemenizi ve taslaklar olarak kaydetmenizi sağlıyor.

  • 3 Boyutlu mutfak dolabı tasarımları
  • Profosyonel kalitede tasarım ve görüntüleme
  • Hızlı güvenilir ve kolay kullanım
  • Windows 7,8,10 uyumluluk
  • Düşük sistem gereksinimi.
  • Full Türkçe
Yenilikler:

Artık ışık bile tanımlamadan sadece camdan giren ışıkla çarpıcı gerçeklikte renderlar almak mümkün. Render hızı ise müşterinin sıkılmadan bekleyebileceği sürelere indi. Örneğin İ7 işlemcili bir makinada tatminkar bir render süresi yaklaşık 3-4 dakika sürüyor.

Aktivasyon için:90 224 280 85 05 IES ışıkları destekleyen yeni render motorumuzda gerçek hayattaki birimlerle ışık değerini tanımlayabiliyorsunuz. Led ışıklar ise render'a ayrı bir çekicilik katıyor. Özellikle cam ve metal gibi malzemeler ise görmeye değer.


ADeko 17 için (şifre: 1234)
ADeko Eski Sürümler

ADeko programının eski sürümlerinin kullanıcısı iseniz sahip olduğunuz programı yandaki listeden bulup indirin ve yönergeleri takip edin.
ADeko 14.5.2   1.2 GB ,ADeko 14.2 Bakış  0.85GB ADeko X.3.1  1.1 GB ADeko X.1 (anahtarlı) 0.5 GB ADeko 9 Türkçe 0.4 GB ADeko 9 English 0.4 GB Ray10ek (Adeko 9 için) 8 MB ADeko 6 Türkçe (şifreli)  90 MB ADeko 6 Türkçe (anahtarlı) 100 MB ADeko 4 Türkçe (şifreli)  70 MB ADeko 4 Türkçe (anahtarlı) 80 MB


Adeko 22.1.3 indir


ADeko Technologies Toplam hit :1400 Ofis Uygulamaları Sektörel
Etiketler: mutfak tasarım programı, 3 boyutlu mutfak tasarımı, Adeko indir, hazır mutfak tasarımı, gerçekci mutfak tasarımı, sanal mutfak tasarımı,adeko 17 için yazdığınız aktivasyon kodu olmuyor.
ADeko 17 için (şifre: 1234) bu ne şifresi
lazim
Firma-Müşteri Çek Takip Programı

Firma-Müşteri Çek Takip Program�

ücretsiz çek takip programı
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Waseor Coğrafya

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu
Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
hashcat

hashcat

şifre kırıcı program
Same Game

Same Game

aynı renkleri bir araya getir yok