Telefon Bataryalarının Ömrünü Uzatma

Telefon Bataryalarının Ömrünü Uzatma

Telefon bataryaları zamanla şarj tutmaz hale gelecektir. Bu konuma gelme süresini uzatmak için bataryanızı nasıl sağlıklı kullanabileceğinizi anlatacağız.
Bataryalarınızın ömrünü artırmak için ilk olarak ısınmasını önleyin. Unutmayın ki 25 dereceden sıcak ortamlarda kullanılan bataryalar kapasitesinin yüze 20 sini kaybedecektir.Bir diğer madde de bataryanızı tam bitirmeden şarj edin. yüzde 20den aşağı düşecek bataryalarınızın ömrü zamanla azalır.


yüzde 50nin altına şarjınızı düşürmemeye çalışın.
Telefonlarınızı gece boyunca şarjda bırakmayın. Bataryanız gece dolunca yani yüzde 100 olunca belli aralıklarla şarjı 99 a düşecek ve tekrar şarj olacağı için sürekli şarj oluyor gibi olacaktır.
Telefonuzun enerji tasarrufu ayarlarnı aktif edin. Wifi bağlantı kullanıyorsanız datayı kapatın. Datayı kullanıyorsanız wifi özelliğini kapatın. Çünkü sürekli wifi arayacağı için bataryayı bitirecektir. Gece modu varsa bunu etkinleştirebilirsiniz. Ekranda siyah tonların olması daha az batarya harcıyor demektir.


Yeni gelecek batarya teknolojileri sayesinde bunlarla uğraşmak zorunda kalmamak dileğiyle...


iOS batarya tasarruf uygulaması ios için <strong>Greenify,</strong> esasında arkada çalışan uygulamaları uyutup, uyandırmasıyla ünlü bir program. Düşük RAM li android cihazlar bile bu programAndroid batarya durum bilgisi Pilinizi en iyi durumda tutabilmek için tasarlandı.AndroidHeadlines. Kullanıcılara pil tüketimiyle alakalı detaylı istatistikler sunan AccuBattery uygulaması. Piller sınırlı


Android android için pil tasarrrufu uygulaması 360 Battery ile Pil süresi izleme, güç tasarruf modu ve pil şarj süresini görebilirsiniz.<b>Güç tasarrufu modu altında, tek Android android için batarya optimize HEBF Doktoru da pil performansı odaklanarak, cihazınızın performansını artırmayı amaçlayan bir uygulama, biz onu ihmal etmedi olduğunu. Bir Android android batarya tasarrufu Go Power Master bataryanızın gücünü korumanıza yardımcı olan profesyonel bir uygulamadır. <p>Özellikleri:</p> <ul><li>Telefonunuzun en düşük seviyede çalışmasını ve pil performansını Android android batarya tasarrufu Dünyanın lider pil tasarrufu uygulaması ve Android güç doktoru ve yöneticisi DU Battery Saver, pilinizin daha uzun süre Android android batarya tasarrufu Power Battery çok profesyonel bir batarya tasarruf programı. Bu uygulama ile %60 a kadar batarya tasarrufu sağlarsınız. uygulama Android android batarya tasarruf <strong>Battery Doctor</strong> bataryanızı uzun süre kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. Bu uygulama ile batarya kullanım ömrünüzü uzatabilirsiniz.<p></p> <p>Özellikler:</p> <ul><li>&nbsp;Batarya ömrünü uzatır.</li><li>&nbsp;Güç kurtarma Android android batarya ömrü uzatma Avast Battery Saver pil ömrünü önemli öçlüde iyileştirerek, bir şarjda %20'ye kadar tasarruf sağlar ? üstelik ücretsiz. <br>İnternet
  Hit: 1055 Tarih: 2019-10-19 15:16:12
Ekleyen: indir Bak

Kullanıcı Görüş ve Önerileri 

Elvenar

ios için şehir kurma oyunu

DragonVillage

ejderha yönetme ios için

Fun English

iphone oynayarak ingilizce öğrenm

Subway Surfers

iphone koşmaca oyunu

Sonic Dash

iphone sonic yarışcı

Tubi TV

ios için Ücretsiz TV ve Film izle

Sygic: GPS Navigation

iphone için navigasyon

PES 2019

iphone için pes futbol oyunu

Linkin youtube video twitter facebook rss|Site Haritası| iletişim

indirBak.net 2004-2020

"Herkesin program arama motoru indir Bak!"