Yeni Yandex.Disk mobil uygulaması ...ve 10 GB depo

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  internet
Yeni Yandex.Disk mobil uygulaması ...ve 10 GB depo

Yeni Yandex.Disk mobil uygulaması ...ve 10 GB depo

Yandex, iPhone ve Android tabanlı cihazlar için geliştirdiği Yandex.Disk mobil uygulamasını kullanıcılarının hizmetine sundu. Uygulama sayesinde kullanıcılar, Yandex.Disk te sakladıkları belgelere, videolara veya fotoğraflara istedikleri her an erişebilecek.

Ücretsiz bir veri depolama servisi olan Yandex.Disk, kullanıcılarına her formattaki dosyayı, belgeyi, fotoğrafı, filmleri ve müzik parçalarını servise yükleyip saklama imkanı veriyor. Disk te saklanan verilere, İnternet’e bağlanabilen herhangi bir cihazdan, İnternet bağlantısı olan her yerden ulaşmak mümkün.

Disk in mobil uygulaması, masaüstü uygulamasının tüm özelliklerini taşıyor. Kullanıcılar dosyalarını servise yükleyebiliyor, onları görüntüleyebiliyor ve bağlantılar aracılığıyla başkalarıyla paylaşabiliyor. Örneğin USB bellek kullanmadan bir belgeyi hızlıca paylaşabilir veya bir fotoğrafı arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Ayrıca, çektiğiniz fotoğrafları, telefonunuzun hafızasını doldurmadan, anında çevrimiçi olarak saklayabilirsiniz. Yüklenen her dosya, Disk kurulu cihazlar arasında senkronize edildiğinden, onları bütün cihazlarınızda görüntüleyebilirsiniz.

iPhone için Yandex.Disk uygulaması AppStore dan, Android tabanlı cihazlar için ise Google Play den ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Ayrıca bugünden itibaren, arkadaşlarını Yandex.Disk kullanıcısı olmaya davet edenler, 10 GB ile başlayan veri depolama kapasitelerine 10 GB ye kadar ek hacim getirebiliyor. Disk kullanıcıları, istedikleri sayıda arkadaşlarına davetiye gönderebiliyor ve kabul edilen davetiye başına 500 MB ek depolama alanı kazanıyor. Davetiyeler, sosyal medya hesapları veya e-posta yoluyla gönderilebiliyor. Ayrıca, davetiye üzerine Yandex.Disk uygulamasını bilgisayarına kuran her yeni kullanıcı da 1 GB ek depolama alanı kazanıyor.

Tarih:2012-09-06 14:32:05  Hit:1310  Ekleyen: indirbak

<<|  >>EBA

android için eba uygulaması

EBA

iphone için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Scratch 2

eğlenceli animasyon yapma

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Remini - photo enhancer

fotoğrafları güzelleştirme uygu

Behance

android proje arama

Ace Fishing: Wild Catch

android balık tutma

Facebook

mobil facebook programı

Magic Rampage

fantastik bir savaş oyunu

Pictoword

android için kelime tahmin oyunu

Mafia City

mafya oyunu android için

Marco Polo - Stay In Touch

görüntülü video sohbet uygulama