Yandex, Milliyet.com.tr ve Gazetevatan.com ile büyük bir işbirliğine adım attı

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  internet
Yandex, Milliyet.com.tr ve Gazetevatan.com ile büyük bir işbirliğine adım attı

Yandex, Milliyet.com.tr ve Gazetevatan.com ile büyük bir işbirliğine adım attı

Yandex, Milliyet.com.tr ve Gazetevatan.com ile büyük bir işbirliğine adım attı

Yandex ile Türkiye’nin en çok ziyaret edilen haber sitesi 
Milliyet.com.tr, Gazetevatan.com ve Skorer.com’un işbirliği sayesinde, 
okuyucular daha fazla bilgiye Yandex’le ulaşacak.

Milliyet.com.tr, Gazetevatan.com ve Skorer.com ile Yandex arasındaki büyük işbirliği, dün yapılan imza töreni ile kamuoyuna duyuruldu. Yapılan anlaşmaya göre, üç sitenin de ziyaretçileri, okudukları haberlerin içeriği ile bağlantılı anahtar kelimeleri tek ‘tık’la Yandex.com.tr’de arayabilecek. Ziyaretçiler bu sayede, Yandex’in Türkiye’deki internet kullanıcılarına özel geliştirdiği arama teknolojilerinden faydalanarak, daha fazla bilgiye kolaylıkla ulaşabilecek. Bunun yanı sıra, her üç site içerisinde de Yandex teknolojileri kullanılarak arama yapılacak.

Milliyet.com.tr, Gazetevatan.com ve Yandex.Türkiye arasında yapılan ve haber portalleriyle bir arama motoru arasında Türkiye’de bir ilk teşkil eden işbirliği, Milliyet ve Vatan Gazeteleri Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yıldırım Demirören ve Yandex Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ’ın düzenledikleri imza töreni ile kamuoyuna duyuruldu.

Milliyet ve Vatan Gazeteleri Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yıldırım Demirören, yaptığı açıklamada Yandex le yaptıkları işbirliğinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, "Türk basınının öncüsü Milliyet gazetesi ve Vatan gazetesi, Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapan Yandex arama motoruyla önemli bir işbirliğine imza attı. Türkiye yi geleceğe teknoloji taşıyacak. Bu anlaşmayla birlikte Milliyet, hem köklü geçmişe sahip bir gazete olması, hem de yeniliklere açık yapısıyla Türk basınındaki öncülük görevini sürdürecek. Vatan gazetesi dinamik yapısıyla teknolojik alanda fark yaratmaya devam edecektir. Bu işbirliğinin tüm Türkiye ye hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Yandex Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ ise söz konusu işbirliği ile ilgili olarak şöyle konuştu: “Türkiye’deki internet kullanıcılarına ve internet ekosistemine maksimum fayda sağlamak anlayışıyla çıktığımız yolculuğa, Milliyet ve Vatan gibi iki büyük gazetenin internet portalleriyle yaptığımız, Türkiye’de benzeri görülmemiş bu önemli işbirliğiyle devam ediyor olmak mutluluk verici. Bilgi ve bilgiye erişim günümüzün en önemli değerlerinden biri halinde. Dolayısıyla Milliyet.com.tr, Gazetevatan.com ve Skorer.com ziyaretçilerinin bu projeden ve Yandex’in Türkiye’ye özel geliştirdiği arama teknolojilerinden çok memnun kalacağına inanıyorum”.

Yapılan açıklamada, Milliyet.com.tr, Gazetevatan.com ve Skorer.com ile başlayan işbirliğinin kapsamının, gelecekte Demirören Medya Grubu’nun diğer portallerini de içine alacak şekilde genişletileceği belirtildi.

Tarih:2012-11-14 10:49:03  Hit:3482  Ekleyen: indirbak

<<|  >>EBA

android için eba uygulaması

EBA

iphone için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Scratch 2

eğlenceli animasyon yapma

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Zello PTT Walkie Talkie

telefonu telsiz olarak kullanma

ICQ

android icq sohbet uygulaması

TRT Televizyon

cepten TRT izleme

beIN CONNECT

android için canlı yayın izleme

Candy Crush Saga

android aynı renkleri yok etme

Comodo Antivirus for android

comodo android antivirüs

Summoners War

yaratık savaşları oyunu android

BeautyCam

kaliteli selfie çekme android içi