Whatsapp ile alışveriş yapabilinecek - indirBak

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  Mobil
Whatsapp ile alışveriş yapabilinecek

 Whatsapp ile alışveriş yapabilinecek

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'a sepet özelliği ekleniyor. Bu sayede alışveriş yapılabilinecek.

Tüm dünyada kullanılan en önemli mesajlaşma uygulaması konumunda yer alan Whatsapp, uygulamanın kullanımını kolaylaştırmak ve uygulama içi sorunları daha hızlı çözmek adına Android ile İOS kullanıcıları için yeni bir özellik daha ekliyor.


RESMEN DUYURDULAR

Whatsapp?ın kendi blogunda yayınladığı açıklamada; WhatsApp, hızlı bir şekilde, ürünler hakkında konuşmak ve satışları koordine etmek için kullanılan bir mağaza tezgahına dönüşüyor. Oluşturulacak kataloglar ile kullanıcıların sunulan ürün ve hizmetleri kolayca görmelerine olanak tanınacak.

SİPARİŞ TEK MESAJLA

?Sepet?in kullanımının kolay olduğun anlatan Whatsapp; ?Yerel restoranlar veya giyim mağazaları gibi genellikle aynı anda birden çok ürün satan işletmelere mesaj gönderirken kullanılabilecek ideal bir özellik. Sepetler sayesinde kullanıcılar, kataloglara göz atıp birden çok ürün seçebiliyor ve siparişlerini işletmeye tek bir mesaj olarak gönderebiliyorlar. Böylece işletmelerin siparişlerle ilgili soruları takip etmeleri, müşterilerden gelen istekleri yönetmeleri ve satışları sonuçlandırmaları kolaylaşıyor.?

?Sepetler özelliğini kullanmak çok kolay. İstediğiniz ürünleri bulup ?sepete ekle? seçeneğine dokunmanız yeterli. Tamamlandığında sepetinizi işletmeye mesaj olarak gönderebiliyorsunuz.? belirtti.

Ayrıca yeni özelliğin 8 Aralık itibariyle tüm dünyada kullanıma sunulduğu aktarıldı.
WhatsApp Messenger iOS: iphone WhatsApp Messenger,WhatsApp Messenger,Mobil cihaz mesajlaşma programı, ses,resim gönderebiliyorsunuz.
WhatsApp Messenger Android: Android messenger,Popüler android Mobil cihaz mesajlaşma programı, ses,resim gönderebiliyorsunuz. dosyalarınız p
WhatsApp Messenger Windows: windows için whatsapp,WhatsApp Messenger'ın windows versiyonu.mesajlaşma programı, ses,resim gönderebiliyorsunu

Tarih:2020-12-11 23:37:17  Hit:424  Ekleyen: indirbak

Whatsapp ile alışveriş yapabilinecek Pinterest
Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Proteus

Baskı Devre Şema Programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

FarmVille 2: Tropic Escape

android için tropikal ada maceras

Crisis Action: 5th Anniversary

android için online savaş oyunu

Kafa Topu 2

android için online kafa topu oyun

Ablo

Dünya çapında arkadaş edinme

Perfect365

android makyaj programı

Doviz.com

anlık döviz takibi

DuckDuckGo Privacy Browser

android için internette güvenli g

Lamour Love All Over The World

arkadaş bulma uygulaması android