Whatsapp ile alışveriş yapabilinecek - indirBak

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  Mobil
Whatsapp ile alışveriş yapabilinecek

 Whatsapp ile alışveriş yapabilinecek

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'a sepet özelliği ekleniyor. Bu sayede alışveriş yapılabilinecek.

Tüm dünyada kullanılan en önemli mesajlaşma uygulaması konumunda yer alan Whatsapp, uygulamanın kullanımını kolaylaştırmak ve uygulama içi sorunları daha hızlı çözmek adına Android ile İOS kullanıcıları için yeni bir özellik daha ekliyor.


RESMEN DUYURDULAR

Whatsapp?ın kendi blogunda yayınladığı açıklamada; WhatsApp, hızlı bir şekilde, ürünler hakkında konuşmak ve satışları koordine etmek için kullanılan bir mağaza tezgahına dönüşüyor. Oluşturulacak kataloglar ile kullanıcıların sunulan ürün ve hizmetleri kolayca görmelerine olanak tanınacak.

SİPARİŞ TEK MESAJLA

?Sepet?in kullanımının kolay olduğun anlatan Whatsapp; ?Yerel restoranlar veya giyim mağazaları gibi genellikle aynı anda birden çok ürün satan işletmelere mesaj gönderirken kullanılabilecek ideal bir özellik. Sepetler sayesinde kullanıcılar, kataloglara göz atıp birden çok ürün seçebiliyor ve siparişlerini işletmeye tek bir mesaj olarak gönderebiliyorlar. Böylece işletmelerin siparişlerle ilgili soruları takip etmeleri, müşterilerden gelen istekleri yönetmeleri ve satışları sonuçlandırmaları kolaylaşıyor.?

?Sepetler özelliğini kullanmak çok kolay. İstediğiniz ürünleri bulup ?sepete ekle? seçeneğine dokunmanız yeterli. Tamamlandığında sepetinizi işletmeye mesaj olarak gönderebiliyorsunuz.? belirtti.

Ayrıca yeni özelliğin 8 Aralık itibariyle tüm dünyada kullanıma sunulduğu aktarıldı.
WhatsApp Messenger iOS: iphone WhatsApp Messenger,WhatsApp Messenger,Mobil cihaz mesajlaşma programı, ses,resim gönderebiliyorsunuz.
WhatsApp Messenger Android: Android messenger,Popüler android Mobil cihaz mesajlaşma programı, ses,resim gönderebiliyorsunuz. dosyalarınız p
WhatsApp Messenger Windows: windows için whatsapp,WhatsApp Messenger'ın windows versiyonu.mesajlaşma programı, ses,resim gönderebiliyorsunu

Tarih:2020-12-11 23:37:17  Hit:819  Ekleyen: indirbak
A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Counter-Strike

3d Savaş ve Terrörist Oyunu

At Yarışı Tahmin ve Analiz Progr

at yarışı tahmin programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü

LC Waikiki

LC Waikiki alışveriş uygulaması

LC Waikiki

LC Waikiki alışveriş uygulaması

Yandex.Navigasyon

mobil trafik yol durumu

MixerBox

iphone için müzik dinleme

Avakin Life

iphone için 3D Sanal Dünya

dcm4che

hastane cd lerini açma

StoryLab

instagram insta hikaye sanat üreti

n11.com

ios için online alışveriş sites