Whatsapp ile alışveriş yapabilinecek - indirBak

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  Mobil
Whatsapp ile alışveriş yapabilinecek

 Whatsapp ile alışveriş yapabilinecek

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'a sepet özelliği ekleniyor. Bu sayede alışveriş yapılabilinecek.

Tüm dünyada kullanılan en önemli mesajlaşma uygulaması konumunda yer alan Whatsapp, uygulamanın kullanımını kolaylaştırmak ve uygulama içi sorunları daha hızlı çözmek adına Android ile İOS kullanıcıları için yeni bir özellik daha ekliyor.


RESMEN DUYURDULAR

Whatsapp?ın kendi blogunda yayınladığı açıklamada; WhatsApp, hızlı bir şekilde, ürünler hakkında konuşmak ve satışları koordine etmek için kullanılan bir mağaza tezgahına dönüşüyor. Oluşturulacak kataloglar ile kullanıcıların sunulan ürün ve hizmetleri kolayca görmelerine olanak tanınacak.

SİPARİŞ TEK MESAJLA

?Sepet?in kullanımının kolay olduğun anlatan Whatsapp; ?Yerel restoranlar veya giyim mağazaları gibi genellikle aynı anda birden çok ürün satan işletmelere mesaj gönderirken kullanılabilecek ideal bir özellik. Sepetler sayesinde kullanıcılar, kataloglara göz atıp birden çok ürün seçebiliyor ve siparişlerini işletmeye tek bir mesaj olarak gönderebiliyorlar. Böylece işletmelerin siparişlerle ilgili soruları takip etmeleri, müşterilerden gelen istekleri yönetmeleri ve satışları sonuçlandırmaları kolaylaşıyor.?

?Sepetler özelliğini kullanmak çok kolay. İstediğiniz ürünleri bulup ?sepete ekle? seçeneğine dokunmanız yeterli. Tamamlandığında sepetinizi işletmeye mesaj olarak gönderebiliyorsunuz.? belirtti.

Ayrıca yeni özelliğin 8 Aralık itibariyle tüm dünyada kullanıma sunulduğu aktarıldı.
WhatsApp Messenger iOS: iphone WhatsApp Messenger,WhatsApp Messenger,Mobil cihaz mesajlaşma programı, ses,resim gönderebiliyorsunuz.
WhatsApp Messenger Android: Android messenger,Popüler android Mobil cihaz mesajlaşma programı, ses,resim gönderebiliyorsunuz. dosyalarınız p
WhatsApp Messenger Windows: windows için whatsapp,WhatsApp Messenger'ın windows versiyonu.mesajlaşma programı, ses,resim gönderebiliyorsunu

Tarih:2020-12-11 23:37:17  Hit:643  Ekleyen: indirbak
Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

dcm4che

hastane cd lerini açma

Top Drives

android için araba yarışı

Brawl Stars

android için savaş oyunu

WeSing - Sing Karaoke

android için karaoke uygulaması

Udemy - Online Courses

android için uzaktan eğitim kurs

VPN Master Unlimited vpn proxy

android için güvenli internet ba

Film Maker Pro

android için video düzenleme uygu

Merge Gardens

android için bahçe tasarımı

Stickman Legends

android için gölge dövüş oyunu