TTNet ten bedava kablosuz internet

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  
TTNet ten bedava kablosuz internet

 TTNet ten bedava kablosuz internet

Shiftdelete.net in haberine göre, TTNet WiFi Kablosuz İnternet servisi ile internete artık sadece ev veya işyerlerinde değil, yoğun ziyaret edilen alışveriş merkezi, hava alanı, kafe ve restoran gibi birçok noktada da erişilebiliyor.

TTNet WiFi Kablosuz İnternet servisi sayesinde, taşınabilir bilgisayarlar veya Wi-Fi uyumlu cep telefonları ile kafeler, restoranlar, hava alanları, terminaller, üniversiteler, oteller gibi pek çok sosyal alandaki TTNet WiFi servis noktasından hızla ve güvenle internete erişilebiliyor.

31 Mayıs a Kadar Ücretsiz
31 Mayıs a kadar tüm TTNet ADSL aboneleri, TTNet WiFi Kablosuz İnternet servis noktalarından internete ücretsiz olarak bağlanabilecek. Bunun için müşterilerin, TTNet WiFi servis noktalarında web tarayıcılarını açtıklarında karşılarına çıkan web sayfasına ADSL hizmet numaralarını, kullanıcı adlarını ve şifrelerini girmeleri yeterli.

TTNet ADSL Abonesi Değilseniz Ne Olacak?
TTNet ADSL abonesi olmayan İnternet kullanıcıları da TTNet WiFi servis noktaları veya Türk Telekom ofislerinden satın alabilecekleri TTNet WiFi kartlarıyla bu hizmetten yararlanabiliyor.

Günlük 30, 60 ve 150 dakika; haftalık 300 dakika ve aylık 1800 dakika şeklinde 5 ayrı seçenekte satışa sunulan bu kartlarla, TTNet ADSL abonesi olsun veya olmasın tüm tüketiciler TTNet WiFi servis noktalarında kablosuz İnternet erişimi servisinden yararlanabiliyor.

Ayrıca TTNet, sayıları Türkiye genelinde her geçen gün artan TTNet WiFi servis noktalarında açılan web sayfasından kredi kartı ile ödeme yaparak TTNet WiFi dakikası satın alma imkanını da sunuyor.

Şimdi merak edilen 31 Mayıs tan sonra bu servisin hangi fiyattan sunulacağı, bu uygulamanın diğer servis sağlayıcılarıyla olan rekabete ne derece uygun olduğu...

TTNet WiFi Servisi nedir?
TTTNet WiFi, TTNet in, kablosuz, hızlı internet erişimidir. TTNet WiFi ile, havaalanları, oteller, alışveriş merkezleri, konferans merkezleri, marinalar, kafeler, fuar alanları gibi yerlerde, taşınabilir bilgisayarınız (dizüstü bilgisayar, el bilgisayarı-PDA), veya Wi-Fi uyumlu cep telefonunuz* üzerinden internete bağlanabilirsiniz.

500 ü aşkın TTNet WiFi servis noktasında TTNet WiFi kartı satın alarak ya da kredi kartınızla ödeme yaparak kablosuz özgür internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

* Telefon ve bilgisayarlarınızın wi-fi özelliği olup olmadığını, cihaz satış temsilcinize danışabilirsiniz.

TTNet WiFi kullanımı için gerekenler
Dizüstü, avuç içi bilgisayar, ya da wi-fi özellikli cep telefonu
IEEE802.11b/g ve wi-fi uyumlu WLAN kartı (wlan özellikli bilgisayalarda bu karta ihtiyaç duyulmaktadır)
Kullanıcı adı ve şifre (Daha önceden satın aldığınız TTNet WiFi kartlarınızın üzerindeki kullanıcı adı ve şifreyi kullanabilir ya da TTNet WiFi sitesi üzerinden kredi kartınızla ödeme yaparak kullanıcı adı ve şifrenizi alabilirsiniz).

TTNet WiFi kullanımı
TTNet WiFi logosunu göreceğiniz erişim noktalarında, taşınabilir bilgisayarınıza WLAN karınızı takın, veya el bilgisayarı ya da wifi uyumlu cep telefonunuzda wifi bağlantısını aktive edin
Şebeke adını (SSID) TTNet WiFi olarak seçin
Bilgisayarınızda yüklü olan internet tarayıcınızı (Internet Explorer, Netscape Navigator vb.) açtığınızda karşınıza gelen sayfada (herhangi bir sayfaya girmeye çalıştığınızda otomatik olarak TTNet WiFi web adresine yönlendirileceksiniz) kullanıcı adı ve şifre girerek internete bağlanın.

Kullanıcı adı ve şifrenizi nasıl temin edebilirsiniz?
İki çeşit ödeme yöntemi ile kullanıcı adı ve şifrenizi alabilirsiniz:
TTNet WiFi kartı satın alarak: TTNet WiFi kartınızı, Türk Telekom Ofisleri, Türk Telekom bayileri ve TTNet WiFi servis noktalarından alabilirsiniz.
Kredi Kartı ile ödeyerek: Kullanıcı adı ve şifrenizi TTNet WiFi servis alanlarındayken web tarayıcınızı açtığınızda karışınıza çıkan TTNet WiFi sayfasından kredi kartınızla ödeme yaparak alabilirsiniz.

Tarih:2008-03-06 00:00:00  Hit:3843  Ekleyen: indirbak

Adı   (caner)
nasıl bedava ankasörlü telefonla aranıyorEBA

android için eba uygulaması

Among Us

windows için katil bulma oyunu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

EBA

iphone için eba uygulaması

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Scratch 2

eğlenceli animasyon yapma

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Tango

android görüntülü sohbet

Game Backup Monitor

oynanan oyunları yedekleme

ManicTime

zaman yönetimi programı

Canlı Maç izle

süper lig özetleri izle

GroupMe

grup sohbet uygulaması

Mackolik

iphone için canlı maç sonuçlar

Everything

hızlı windows gezgini

Forza Futbol

android için canlı futbol sonuçl