TeamViewer ile farklı işletim sistemler desteği - indirBak

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  Oyun
TeamViewer ile farklı işletim sistemler desteği

 TeamViewer ile farklı işletim sistemler desteği

Teamviewer'dan çapraz platform desteği geldi.Uzaktan destek, uzaktan erişim ve çevrimiçi toplantı yazılımı Teamviewer, son gelen güncellemesiyle çok daha işlevsel hale geldi. Gelen birçok özelliğin yanı sıra, esas öne çıkan özellikse çapraz platform desteği olarak göze çarpıyor.
Teamviewer?dan iOS, Android ve Windows Phone desteği 1.2 milyardan fazla cihazda kullanıldığı belirtilen Teamviewer?ın sunmuş olduğu çapraz platform desteği sayesinde kullanıcılar; Android, iOS veya Windows Phone fark etmeksizin, mobilden mobile uzaktan kontrol ve ekran paylaşımı yapabilecekler.

Teamviewer?ın çapraz platform desteği sayesinde, örneğin iOS tabanlı iPad tabletinize, Android tabanlı akıllı telefonunuzla erişebileceksiniz. Öte yandan bu erişim için her iki cihazda da Teamviewer uygulamasının çalışıyor olması ve uygulamanın son sürümünün olması gerekiyor. Ayrıca uzaktan bağlanılacak kullanıcının da bu erişime izin vermesi şart. Bu sayede ailenizden birisin tabletiyle ilgili bir sorun yaşadığında işinizden bile ona destek olmanız mümkün.

Canlı ekran paylaşımı özelliği sayesindeyse pano üzerinden güvenli bilgileri değiş-tokuş edebiliyorsunuz. Bu bağlantının güvenliğiyse 256-bit AES şifreleme ve 2048-bit RSA anahtar değişimi ile koruma altına alınıyor.

iOS, Android ve Windows Phone platformları için Teamviewer uygulamasının son sürümünü App Store, Google Play ve Windows Store üzerinden hemen edinebilirsiniz.

Başka Bilgisayara Bağlanma Masaüstünü yönetmek için kullanabileceğiniz bir program.uzaktan ıp adresiniz yardımıyla masaüstünü görüp yönetebilirsiniz. Şifreli olduğu için çok güvenli bir


android cihazlara bağlanma android mobil cihazlar git gide yaygınlaşıyor. buna bağlı olarak bazı yazılımlar da android versiyonlar çıkarıyor. bu kervana TeamViewer 


iphone için uzak masaüstüne bağlanma iphone mobil cihazlardan uzak cihazlara bağlanma uygulaması. iphone dan android cihazınıza yada windows'un masaüstüne bağlanabilirsiniz.<br

Tarih:2016-11-08 22:31:52  Hit:1290  Ekleyen: indirbak
Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

EZ CD Audio Converter

müzik cd oluşturma

Arduino IDE

Arduino kart programlama

Translate Voice

android için sesli çeviri

Houzz

android için ev dekorasyon

Super Stylist

android için giyinme ve makyaj oyu

Baby + your baby tracker

bebek takip uygulaması android iç

LingoDeer

android için yabancı dil öğrenm

Headspace

Meditasyon uygulaması android iç