Pro Evolution Soccer 2010

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  
Pro Evolution Soccer 2010

Pro Evolution Soccer 2010

Dünyanın en çok ilgi gören futbol oyunlarından PES in 2010 versiyonu için açıklanan bilgileri, sizler için bir araya getirdik.

Maç izlemenin keyfi, stadyumda ayrıdır, TV de ayrı. Hele ki takımınıza çok bağlıysanız, deplasmanmış, hava şartlarıymış, hiçbirini dinlemez, yola koyulursunuz. Günlük hayatın koşuşturması içerisinde maça gidecek vakti ve nakiti bulamıyorsanız, o zaman evinizin konforu imdadınıza yetişir.

Televizyonunuzu açarsınız ve 90 dakika boyunca dertleriniz uçar gider. Yerlerine yeni problemler edinirsiniz; "O gol kaçar mıydı be! Pas versene yandaki adama! Nesi kırmızı kart o hareketin!". O kadar çok kaptırıyoruz ki kendimizi sahada oynanan oyuna, futbolcuların yerinde olmak, gol vuruşunu kendimiz yapmak, topu çizgiden çıkarıp mağlubiyeti önlemek istiyoruz...

Bunun için haftanın 7 günü saatlerce antrenman yapıp, üzerine bir de kondisyon çalışacak ne vaktimiz var, ne de sabrımız. Bizim için daha basit bir yöntem olmalı; mesela video oyunları gibi.

Konami nin geliştirdiği Pro Evolution Soccer (PES) serisi, adının sonuna "2010" takısını aldığı yeni oyunuyla yılın son çeyreğinde raflarda olacak. Bu kez yapımcılar epey iddialı. PES 2010 un şimdiye dek yapılmış en gerçekçi futbol simülasyonu olacağını müjdeliyorlar. Öyle ki, Konami nin yeni isimler ile güncellediği ekibi, tüm dünyada detaylı bir araştırma başlatıp, forumlarda ve medyada çıkan yorumları dikkate alarak oyunu geliştiriyor. Bu sayede en gerçekçi ve hatasız futbol simülasyonu için zemin hazırlanmış oluyor.

Tarih:2009-06-30 17:11:40  Hit:935  Ekleyen: indirbak

<<|  >>EBA

android için eba uygulaması

EBA

iphone için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Scratch 2

eğlenceli animasyon yapma

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Remini - photo enhancer

fotoğrafları güzelleştirme uygu

Behance

android proje arama

Ace Fishing: Wild Catch

android balık tutma

Facebook

mobil facebook programı

Magic Rampage

fantastik bir savaş oyunu

Pictoword

android için kelime tahmin oyunu

Mafia City

mafya oyunu android için

Marco Polo - Stay In Touch

görüntülü video sohbet uygulama