Pro Evolution Soccer 2010

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  
Pro Evolution Soccer 2010

 Pro Evolution Soccer 2010

Dünyanın en çok ilgi gören futbol oyunlarından PES in 2010 versiyonu için açıklanan bilgileri, sizler için bir araya getirdik.

Maç izlemenin keyfi, stadyumda ayrıdır, TV de ayrı. Hele ki takımınıza çok bağlıysanız, deplasmanmış, hava şartlarıymış, hiçbirini dinlemez, yola koyulursunuz. Günlük hayatın koşuşturması içerisinde maça gidecek vakti ve nakiti bulamıyorsanız, o zaman evinizin konforu imdadınıza yetişir.

Televizyonunuzu açarsınız ve 90 dakika boyunca dertleriniz uçar gider. Yerlerine yeni problemler edinirsiniz; "O gol kaçar mıydı be! Pas versene yandaki adama! Nesi kırmızı kart o hareketin!". O kadar çok kaptırıyoruz ki kendimizi sahada oynanan oyuna, futbolcuların yerinde olmak, gol vuruşunu kendimiz yapmak, topu çizgiden çıkarıp mağlubiyeti önlemek istiyoruz...

Bunun için haftanın 7 günü saatlerce antrenman yapıp, üzerine bir de kondisyon çalışacak ne vaktimiz var, ne de sabrımız. Bizim için daha basit bir yöntem olmalı; mesela video oyunları gibi.

Konami nin geliştirdiği Pro Evolution Soccer (PES) serisi, adının sonuna "2010" takısını aldığı yeni oyunuyla yılın son çeyreğinde raflarda olacak. Bu kez yapımcılar epey iddialı. PES 2010 un şimdiye dek yapılmış en gerçekçi futbol simülasyonu olacağını müjdeliyorlar. Öyle ki, Konami nin yeni isimler ile güncellediği ekibi, tüm dünyada detaylı bir araştırma başlatıp, forumlarda ve medyada çıkan yorumları dikkate alarak oyunu geliştiriyor. Bu sayede en gerçekçi ve hatasız futbol simülasyonu için zemin hazırlanmış oluyor.

Tarih:2009-06-30 17:11:40  Hit:965  Ekleyen: indirbak
EBA

android için eba uygulaması

Among Us

windows için katil bulma oyunu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

EBA

iphone için eba uygulaması

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Scratch 2

eğlenceli animasyon yapma

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

PDF24 Creator

Pdf Çevirici

myCollections

film müzik arşivi

Fake Voice

ses değiştirme programı

Trojan Killer

Zararlı yazılımlar Temizleme Pro

Internet Download Manager

hızlı dosya indirme

Q-Dir

Dosya ve Klasör Yönetimi

GameBoost 2

hızlı online oyun oynama

SuperRam

Ram optimize programı