Pandemide ticari uygulamlar rekorlar kırıyor - indirBak

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  kurumsal
Pandemide ticari uygulamlar rekorlar kırıyor

 Pandemide ticari uygulamlar rekorlar kırıyor

Avrupada başta Zoom ,Microsoft Teams gibi video konferans uygulamaları 2020'de% 132 Artarak 706 Milyona dolarlık bir bütçeye çıktılar.
Sensor Tower Store Intelligence tahminlerine göe Zoom ve Microsoft Teams gibi İş kategorisi uygulamaları için 2020 yılında Avrupa'da yaklaşık yüzde 132 artarak 705,8 milyona ulaşarak onu geçen yıl yüklemelere göre en hızlı büyüyen kategori haline getirdi.
is-uygulamalari

Avrupa'daki COVID-19 salgını ve kilitlenmeleri, tüketicilerin evden çalışmasını ve başkalarıyla bağlantı kurmasını sağlayan uygulamaların indirilmesinde büyük bir artışa neden oldu. Genel olarak, Avrupa'da uygulama yüklemeleri 2020'de bir önceki yıla göre yüzde 17,3 artarak 28,4 milyara yükselirken, kullanıcı harcamaları ise yüzde 31,7 artışla 14,8 milyar dolara çıktı. İşletme kategorisinde Zoom, 2019'a göre yüzde 2.670 artışla bölgede 124,7 milyon yükleme biriktirerek indirmelerde 1 numaralı uygulama olarak yer aldı. Bu arada Microsoft Teams, 60,4 milyon indirmeyle 2. sırada yer aldı ve Google Meet, 38,4 milyon ile ilk üçe.

ZOOM Cloud Meetings ZOOM Cloud Meetings Windows: yüksek kaliteli video sohbet uygulaması,ZOOM Cloud Meetings,Nereye giderseniz gidin bağlı kalın - başlatmak veya 100 kişi ...
Microsoft Teams Microsoft Teams Android: iş ve iş yönetimi,iş arama,Microsoft Teams, sohbet ve iş parçacıklı görüşmeler, toplantılar...

Tarih:2021-02-26 00:00:45  Hit:361  Ekleyen: indirbak
Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

dcm4che

hastane cd lerini açma

Tavla Plus

ios için online tavla oyunu

Arena of Valor

iphone için online savaş oyunu

Dijital Operatör

turkcell aboneleri için uygulama

Ludo King

ios için popüler çevrimiçi oyun

3D Tuning

araba modifiye ios için

BIGO LIVE - Live Stream

canlı yayın yapma ios için

Signal

ios güvenli sohbet

TikTok

videolu sosyal medya