Paint tekrar Windows 11 ile geri geliyor - indirBak

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  Program
Paint tekrar Windows 11 ile geri geliyor

 Paint tekrar Windows 11 ile geri geliyor

Windows 11'in tasarım diliyle eşleşen yeni ve modern bir arabirim sergileyen MS Paint ve Fotoğraflar uygulamasının görsel olarak yenilenmesi açıklandı.

Paint tekrar Windows 11 ile geri geliyor

Hem Windows işletim sistemi hem de Microsoft uygulamaları için yeni bir görünüm, özellikle metro arayüzü ve şerit menüsü eskimeye başladığından beri gecikti. Neyse ki Microsoft, Windows 11'in neredeyse tüm stok uygulamaları için yeni bir tasarım üzerinde çalışıyor. Listede Saat, Ses Kaydedici, Hesap Makinesi, Ofis, Not Defteri, Fotoğraflar ve hatta Microsoft Paint uygulaması yer alıyor.

Microsoft şimdi en önemli iki birinci taraf Windows uygulamasının yeni görünümünü sessizce yayınladı ? Paint ve Fotoğraflar. MS Paint, yeni Dosya Gezgini'ne benzer bir Fluent üstbilgisi için geleneksel şerit menüsünü kaldırıyor ve Windows 11 işletim sisteminin geri kalanıyla tutarlı.

Windows 11 için MS Paint

Yukarıdaki ve aşağıdaki resimlerde görebileceğiniz gibi, Windows 11'in Paint uygulaması artık basitleştirilmiş bir araç çubuğuna sahip. Mevcut şerit arayüzü yeni bir Fluent başlığıyla değiştirildi ve "Dosya", "Düzenle", fırçalar ve daha fazlası gibi tüm önemli seçeneklerle birlikte geliyor.

MS Paint yeni tasarım

Başlıkta, temel görevleri (fırça ve kurşun kalem arasında geçiş yapma, kopyalama, yapıştırma ve daha fazlası gibi) gerçekleştirmek için basit simgeler bulacaksınız. Geri al/yinele düğmeleri artık başlıktaki "Dosya" ve "Görüntüle" seçeneklerinin yanında görünür. Tabii ki, MS Paint artık Windows 11 yenilemesinin bir parçası olarak yuvarlatılmış köşeler ve WinUI kontrolleri içeriyor.

MS Paint için hiçbir yeni özellik veya iyileştirme olmayacak gibi görünüyor ve güncelleme tamamen yeni bir görünümle ilgili. Ancak, muhtemelen bu yıl güncelleme hakkında daha fazla şey öğreneceğiz.

Windows 11 için Fotoğraflar uygulaması

Başta da belirtildiği gibi, yeni bir arayüz, iyileştirmeler ve daha iyi performans ile yeni bir Microsoft Fotoğraflar uygulaması da alıyoruz. Fotoğraflar uygulaması, Android veya iOS mobil uygulamalarına benzer şekilde, düzenleme araçlarının görüntünün üzerinde yüzeceği yeni bir düzenleme deneyimine sahip olacak.
Yeni Windows 11 uygulamaları yakında geliyor

Microsoft, tüketicilerden gelen geri bildirimler için önümüzdeki birkaç hafta içinde Windows 11 için güncellenmiş stok uygulamalarını kullanıma sunmaya başlayacak.

Bu uygulamaların yanı sıra Microsoft, Windows 11 için yeni bir Outlook ve Microsoft Teams istemcisi üzerinde çalışıyor ve bu uygulamalar Microsoft Edge WebViewer'ı temel alacak.

Teams 2.0 uygulaması Windows Insiders için zaten mevcut ve Microsoft'un yeniden tasarlanan Outlook uygulaması (önizleme) bu yıl içinde yayınlanacak

Microsoft ayrıca Insider programının Geliştirme Kanalında Windows 11 22H2'yi (gelecek yılın özellik güncellemesi) yayınlamayı planlıyor, ancak yeni özellikler ilk yapıya dahil edilmemiş olabilir.

ilginizi çekebilir

Paint 3D Paint 3D Windows: 3d resim editör,İster sanatçı olun, ister yalnızca karalamalar yapmak istiyor olun, Paint 3D, yaratıcı...

Tarih:2021-08-02 07:18:45  Hit:267  Ekleyen: indirbak
A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü

Telegram

ios için anlık güvenli mesajlaş

Vodafone TV

vodafone tv izleme uygulaması ios

InShot Editor

ios için Video Düzenleyici

Army Men Strike

android için oyuncak savaşları

Tantan

android için arkadaş bulma

Hot or Not

arkadaş bulma uygulaması android

Two Dots

android noktaları birleştirme

Clash of Kings

android kale savunması