Zoom Player Standard logo Zoom Player Standard 8.6 Beta 4

zp850free.exe
8.5 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Multimedya oynatıcılarının en profesyonellerinden olan Zoom Player ile tüm video biçimlerinizi ve DVD lerinizi tek bir arabirim üzerinden izleyebilirsiniz.

Araç tümüyle yeniden yapılandırılabilir olmasının yanısıra, en gelişmiş oynatma özelliklerini de beraberinde getiriyor. DirectX 9 yetenekleri ile göz dolduran bu ücretsiz yazılım, tam ekran kipinde çalışırken bile özel menü üzerinden tüm ayarlara erişebilme imkanı sağlıyor.

7zip, zip gibi sıkıştırılmış dosyalardan medya oynatabiliyor, mevcut tüm codecleri destekliyor ve DVD oynatırken tüm mevcut programların (WinDVD, PowerDVD vb..) özelliklerini birebir uygulayabiliyor. Program ile AC3 Filtresi, VideoSoft Çözücü Desteği, NVDVD Filtreleri, VMR9 hataları giderilmesi ve Daha gelişmiş kabuk desteği de geliyor.

Zoom Player ile desteklenen bazı dosya biçimleri :

AVI, Matroska (MKV), QuickTime (MOV), Cep Telefonu 3GPP (3GP), Flash (SWF), RealMedia (RA/RM/RMVB/RAM), Windows Medya Biçimi (ASF/WMV/WMA - DRM sadece WMV Professional sürümünde kullanılabilir), OGG Filmi (OGM), MPEG1 (MPG/VCD), MPEG2 (MPG/SVCD/VOB), MPEG4 (DIVX/XVID/ISO), VP3-VP6, MPEG Layer 3 (MP3), Vorbis Ses (OGG), Dolby Digital (AC3), Gelişmiş Ses Kodlaması (AAC), MusePack Ses (MPC), FLAC Ses (FLAC), OptimFROG Ses, Monkey Ses (APE), Wave Ses (WAV), CD-Ses, ve diğerleri...

Programın bu sürümünde eklenen yeniliklerine bir gözatacak olursak:

# Yeni kabuk özellikleri (Kalan süre, Geçen süre ve Devam eden süre bilgisi)# Yeni TCP/IP arabirimi fonksiyonları# Yenilenmiş VMR7 Filtresi seçenekleri# Yenilenmiş klavye kısayolları desteği# Matroska dosyaları ile oluşan tüm hataların giderilmesi# Dosya Yöneticisi hataları düzeltmesi# Oynatma Listesi hataları düzeltmesi# WMV biçiminde DRM 2000 Seviyesindeki biçimler desteği# Yeni filtre destekleri# Yenilenmiş işlemci kullanımı azaltması# Windows NT üzerindeki oynatma hatası giderilmesi# Video kesme özelliği düzeltmesi# Yeni temalar ve ek tuşlar# Internet Radyoları desteği# Gelişmiş resim görüntüleyicisi# USB aygıtları ile de çalışabilme# Akıllı medya kipi# Ek onlarca yeni özellik ve yüzlerce hata giderilmesi

Not: Zoom Player Standart sürümünün bu Beta sı Nisan ayına kadar tamamen ücretsizdir. Ancak tüm DVD özelliklerini kullanabilmek için 19.95$ değerindeki Zoom Player Professional sürümünü ve Windows Medya DRM desteğini kullanabilmek içinse 29.95$ değerindeki Zoom Player WMV Professional sürümlerini indirmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki bağlantılardan indirebileceğiniz bu ücretli sürümler ile Zoom Player Programının bütün özelliklerini de kullanabiliyor olacaksınız. Ancak gelişmiş DVD ve Windows Medya DRM desteği dışındaki tüm özellikler programın ücretsiz sürümü olan bu standart sürümünde de bulunmaktadır. Bu yüzden programın ücretsiz sürümünü deneyip ondan sonra pro sürümlerine terfi etmenizi öneririz.

Pro sürümlerini indirdikten sonra kayıt etmeniz için 30 gününüz bulunuyor. Bu süreye kadar da oynatacağınız tüm filmlerinizin belirli sürelerinde satın almanız gerektiğini hatırlatan pencereler açılacaktır.

 Zoom Player Standard Ana Menü Zoom Player Standard Kullan?c? arayüzü


Easy Video Logo Remover

Easy Video Logo Remover

videolardaki logoları kaldırma pr
MakeMKV

MakeMKV

dvdleri bilgisayara kaydetme
madVR

madVR

kaliteli video izleme
Winamp 5.04 Turkish Language Pack

Winamp 5.04 Turkish Language Pack

kaliteli video izleme
VDownloader

VDownloader

youtube video indirme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

KMSpico

windows ve office lisanslama