Zebra Total Video Converter logo Zebra Total Video Converter 1.8

raVideoConverterSetup.exe
11.5 MB

Dil en

lisans:  Kısıtlı Sürüm

Zebra Total Video Converter kullanıcılara video dönüştürmenin yanında ses dönüştürme ve video düzenleme konularında da yardımcı olan bir video dönüştürme programıdır.

Zebra Total Video Converter farklı cihazlarda oynatmakta problem yaşadığınız videoları ve ses dosyalarını bu cihazlarla uyumlu hale getirebilmektedir. FLV, AVI, 3GP ve MP4 gibi yaygın video formatlarının yanında MP3, WMA ve WAV gibi yaygın ses dosyası formatları da program tarafından destekleniyor. Ayrıca bu yaygın formatların haricinde birçok farklı ses ve video türü de Zebra Total Video Converter tarafından destekleniyor.

Zebra Total Video Converter hazır cihaz kalıplarıiçermektedir. Farklı mp3 çalarlar, mobil cihazlar ve akıllı telefon ve tabletler gibi cihazlar için sunulan bu kalıplar sayesinde herhangi bir ayar yapmadan direkt bu cihazlarla uyumlu olacak şekilde video ve ses dosyaları hazırlayabiliyorsunuz. Eğer kalite ayarlarını kendiniz belirlemek isterseniz Zebra Total Video Converter size video ve ses kalite ayarlarını elinizle değiştirme imkanı da sunuyor.

Zebra Total Video Converter kullanıcılara kullanışlı video düzenleme araçları da sunuyor. Programın sahip olduğu video kesme özelliğiyle videoların gereksiz bölümlerini veya istenmeyen kısımlarını videolardan çıkarabilmeniz mümkün. Dilerseniz Zebra Total Video Converter kullanarak karanlık videolarınızı parlaklık ve kontrast ayarlarını değiştirerek daha kolay görülebilir hale de getirebilirsiniz. Zebra Total Video Converter kullanıcılara videoları üzerinde yaptıkları değişklikleri kendi içerisinde yer alan video önizleme bölümüyle gerçek zamanlı olarak gösterebilmektedir. Bu sayede video düzenleme işlemlerinizin nasıl görüneceği hakkında fikir sahibi olabiliyorsunuz.

Zebra Total Video Converter Resimli Anlatim


Soft4Boost Video Capture

Soft4Boost Video Capture

eski kamera görüntülerini bilgis
VCD Cutter

VCD Cutter

vcd videolarını kesme
Media Player Codec Pack

Media Player Codec Pack

video kodekleri

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Truecaller

ios arayan numara kime ait

Scope

ios canlı yayın yapma

General Mobile Discovery FM Radyo

android internetsiz radyo programı