ZBrush indir ZBrush 2021.6


35 MB
Dil en
lisans:  Kısıtlı Sürüm

ZBrush,3D Modelleme programı.

Günümüz 3d modelleme programları arasında yerini almış başarılı bir grafik programı.
Harika Modellemeler yapın. 699 dolar değerindedir.

ZBrush, güçlü özellikleri ve sezgisel iş akışlarıyla 3D endüstrisinde devrim yaratan dijital bir heykel ve boyama programıdır. Zarif bir arayüz içinde oluşturulan ZBrush, günümüzün dijital sanatçıları için dünyanın en gelişmiş araçlarını sunar. Kullanılabilirlik göz önünde bulundurularak geliştirilen bir dizi özellik ile ZBrush, inanılmaz derecede doğal hissettiren ve aynı zamanda içindeki sanatçıya ilham veren bir kullanıcı deneyimi yaratır. Bir milyar poligona kadar şekillendirme yeteneği ile ZBrush, yalnızca hayal gücünüzle sınırlı bir şeyler yaratmanıza izin verir.


Dairesellik ilkesi etrafında tasarlanan ZBrush'taki menüler, doğrusal olmayan ve modsuz bir yöntemle birlikte çalışır. Bu, 3D modellerin, 2D görüntülerin ve 2.5D Pixol'lerin yeni ve benzersiz yollarla etkileşimini kolaylaştırır.

ZBrush, bir 2B veya 3B konseptini hızlı bir şekilde çizmeniz ve ardından bu fikri tamamlamaya kadar götürmeniz için gereken tüm araçları sağlar. Doğrudan ZBrush'ta aydınlatma ve atmosferik efektlerle gerçekçi işlemeler oluşturabilirsiniz. Birçok güçlü dışa aktarma seçeneği ile, modelinizi 3B baskıya kolayca hazırlayabilir veya başka herhangi bir dijital uygulamada kullanabilirsiniz.

ZBrush Resimli Anlatim ZBrush-4.6

Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Proteus

Baskı Devre Şema Programı

dcm4che

hastane cd lerini açma