Zarvin Antilogger logo Zarvin Antilogger 1.0.0


1.3 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Zarvin Antilogger programı, adından da anlayabileceğiniz gibi bilgisayarınızda bulunması muhtemel zararlı yazılımları ve keylogger programlarını engellemek için hazırlanmış kullanımı kolay ve ücretsiz bir uygulama. Keylogger programların gizliliğimize olan tehditleri ve bilgilerimizin başkalarının eline geçmesine neden olmaları elbette onların zor tespit edilebilir programlar olarak hazırlanmalarını gerektiriyor. Ancak Zalvin Antilogger gibi programları kullanarak işletim sisteminize yerleştirilmiş olan keyloggerlardan kurtulmak mümkün.

Bazı keylogger programlar program ekle kaldır menüsünde yer almıyorlar ve virüs tarayıcılar tarafından da tespit edilemiyorlar. Bu nedenle bu tip çok gizli çalışan programları tespit etmek için güçlü yazılımlara ihtiyaç duyuluyor. Tespit edilememesi halinde kredi kartı bilgilerinizden tutun da özel yazışmalarınıza kadar her şey başkalarının eline geçebiliyor.

Zalvin Antilogger açıkken, bilgisayarınızda izinsiz bir uygulamanın çalışmaya başlaması halinde hemen size de bir uyarı geliyor ve tespit edilen işlemin yapısı, boyutu ve veriyolu bildiriliyor. Böylece izinsiz işlemin çalışmasını durdurabilir, engelleyebilir ya da güvenilir bir programsa izin verebilirsiniz.

Bir beyaz liste de barındıran program, listeye aldığınız programların çalışmasını engellemiyor ve uyarı da vermiyor. Ayrıca Windows açılışında başlatma, zamanlama ve dosya boyutuna göre filtreleme gibi seçenekler de programın sundukları arasında yer alıyor.

Zarvin Antilogger Resimli Anlatim


A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
USBKey

USBKey

akıllı tahta kilit programı
Asterisk Password Decryptor

Asterisk Password Decryptor

asterisk şifr gösterme
Spytector

Spytector

şifre takip uygulaması
Enpass

Enpass

şifreleri saklama programı

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü