YouTube Ad Remover indir YouTube Ad Remover 1.0


up-youtube-ad-remover.exe
1 MB
0.00 USD
Dilen
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):3 Hit 39
3 5
indir BAK 
YouTube Ad Remover, youtube üzerinde izlediğiniz videolardaki reklamları engellemek için geliştirilmiş bir program.Metin yada resim reklamlarını engelleyebiliyor.

Son derece sade ve kolay kullanılabilir bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, herhangi bir bilgi birikimi gerektirmemektedir ve her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Youtube reklamlarını engellemek istediğiniz zaman tek yapmanız gereken şey, program arayüzü üzerinde yer alan buton yardımıyla reklam engelleme fonksiyonunu aktif hale getirmektir.

Diğer bir yandan Youtube üzerinde yer alan reklamları engellemeniz, Youtube dışına çıkan reklam bağlantıları yüzünden bilgisayarınızına olası bir zararlı yazılım bulaşması tehlikesini de ortadan kaldıracaktır.

Programı penceresi üzerinde yer alan butonu aktifleştirdikten sonra programın açık kalmasına gerek yoktur ama daha sonra reklamları tekrar aktif hale getirmek isterseniz programı tekrar çalıştırarak reklam kaldırma özelliğini kapatmanız gerekmektedir.

Sonuç olarak YouTube Ad Remover, Youtube üzerinde reklam görmekten sıkılan kullanıcılar için oldukça geçerli bir çözüm sunmaktadır.

YouTube Ad Remover,youtube video reklamı engelleme


Etiketler: youtube video reklamı engelleme, video reklamlarını engelleme, YouTube Ad Remover indir, 
Mailim Görünsün


İlk Yorumu Siz Yazın
Yeni Programlar
Benzer