Your Phone Companion indir Your Phone Companion 1.21012.149.0

icrosoft.appmanager&hl=tr
18 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Cihazlarınızı eşitleyin: Telefonunuzdaki metin, fotoğraf, belge ve diğer dosyalara bilgisayarınızdan anında erişin.

Telefonunuzu seviyorsunuz. Bilgisayarınızı da. Telefon Eşlikçiniz uygulaması ile Android cihazınızı Windows 10 kişisel bilgisayarınızla kolayca eşitleyerek telefonunuzdaki fotoğraf, metin, belge ve diğer dosyalara doğrudan bilgisayarınızdan erişebileceksiniz. Mesaj göndermek için telefonunuzu çıkarmanız gerekmeyecek. Ve nihayet, fotoğraflarınızı kendinize e-posta ile göndermek zorunda kalmayacaksınız. Windows 10 bilgisayarınızda Telefonunuz uygulamasına giderek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.*

Telefon Eşlikçiniz uygulaması ile ayrıca telefon ve bilgisayar bağlantısı sürdürmeyle ilgili uygulama önerileri bulabilirsiniz. İşinize kaldığınız yerden devam etmenize yardımcı olacak Microsoft uygulamalarını keşfedin. Bilgisayarınızda çalışın, ardından işlerinize Android'deki diğer Microsoft uygulamalarıyla erişin.

Dilerseniz telefonunuzda size kolaylık sağlayacak diğer Microsoft uygulamalarını doğrudan telefonunuzdan da bulabilirsiniz. Üretkenlik, Eğitim, Eğlence, İletişim ve Haber gibi kategorilerde Microsoft tarafından sunulan uygulamalara göz atın.

*Windows Ayarları'nda veya Windows 10 bilgisayarınızda Telefonunuz uygulamasıyla, Android telefonunuz ile Windows 10 kişisel bilgisayarınız arasında bağlantı oluşturmanız gerekir. Bağlantıyı tamamlamak için bu Telefon Eşlikçiniz uygulamasını Android telefonunuza indirip kurulum talimatlarını uygulamanız gerekir. Android 7.0 ve üzeri gereklidir.
Etiketler: Your Phone Companion indir , telefon ile bilgisayarı senkronize etme , telefonu bilgisayar eşleştirme

Microsoft Corporation indir Bak
Your Phone Companion indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

IPTV

android için tv izleme

EBA

android için eba uygulaması

SABOTAJ

online savaş oyunu