Your Phone Companion logo Your Phone Companion 1.21052.102.0

android
18 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Cihazlarınızı eşitleyin: Telefonunuzdaki metin, fotoğraf, belge ve diğer dosyalara bilgisayarınızdan anında erişin.


Telefonunuzu seviyorsunuz. Bilgisayarınızı da. Telefon Eşlikçiniz uygulaması ile Android cihazınızı Windows 10 kişisel bilgisayarınızla kolayca eşitleyerek telefonunuzdaki fotoğraf, metin, belge ve diğer dosyalara doğrudan bilgisayarınızdan erişebileceksiniz. Mesaj göndermek için telefonunuzu çıkarmanız gerekmeyecek. Ve nihayet, fotoğraflarınızı kendinize e-posta ile göndermek zorunda kalmayacaksınız. Windows 10 bilgisayarınızda Telefonunuz uygulamasına giderek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.*

Telefon Eşlikçiniz uygulaması ile ayrıca telefon ve bilgisayar bağlantısı sürdürmeyle ilgili uygulama önerileri bulabilirsiniz. İşinize kaldığınız yerden devam etmenize yardımcı olacak Microsoft uygulamalarını keşfedin. Bilgisayarınızda çalışın, ardından işlerinize Android'deki diğer Microsoft uygulamalarıyla erişin.

Dilerseniz telefonunuzda size kolaylık sağlayacak diğer Microsoft uygulamalarını doğrudan telefonunuzdan da bulabilirsiniz. Üretkenlik, Eğitim, Eğlence, İletişim ve Haber gibi kategorilerde Microsoft tarafından sunulan uygulamalara göz atın.

*Windows Ayarları'nda veya Windows 10 bilgisayarınızda Telefonunuz uygulamasıyla, Android telefonunuz ile Windows 10 kişisel bilgisayarınız arasında bağlantı oluşturmanız gerekir. Bağlantıyı tamamlamak için bu Telefon Eşlikçiniz uygulamasını Android telefonunuza indirip kurulum talimatlarını uygulamanız gerekir. Android 7.0 ve üzeri gereklidir.
Your Phone Companion Your Phone Companion Your Phone Companion


Turkish Airlines

Turkish Airlines

android türk hava yolları bilet programı
My Backup

My Backup

android yedekleme
Spotline

Spotline

çocuğunuzun konumunu bulma
Alarm Clock Xtreme Free

Alarm Clock Xtreme Free

android alarm uygulaması
Easy Reminder

Easy Reminder

android hatırlatıcı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

KMSpico

windows ve office lisanslama