YouNote logo YouNote 1.6.1

ios
2.6 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

YouNote,iphone iad için not alma uygulamalarından bir tanesidir. Geniş kapsamlı özellikleri ve kullanım kolaylığı ile dikkatleri çeken YouNote, kullanabileceğiniz en iyi not alma uygulamalarından bir tanesi olacaktır. Bu uygulamayı kullanarak daha önce kullandığınız uygulamalara göre daha hızlı ve kolay bir şekilde not alabileceksiniz.

Kıa notlar almak ve herhangi bir bilgiyi depolamak için kullanabileceğiniz uygulama, depoladığınız bilgilerin özel olarak korumakta ve sadece siz istediğinizde ulaşmanızı sağlamaktadır. Uygulama marketi üzerinde oldukça çok sayıda not alma uygulaması olmasına rağmen, bunlardan çok az sayıda olanı detaylı not alma işlemleri sunmaktadır. YouNote ile alacağınız notlara çizimler, ses ve fotoğraflar ekleyebilirsiniz. Ayrıca detaylı notlar oluşturabilir ve farklı şekilde renklendirebilirsiniz. bunun dışında notlarınıza yerbilgisi eklemenizi de sağlayan YouNote oldukça kullanışlı ve yararlı bir uygulamadır.

Birden fazla yöntem ile not almanızı sğalayan uygulamayı kullanarak, sesli notlar, fotoğraflı notlar, çizim notları ve yazılı notlar almanızı sağlıyor. Sade ve şık arayüzü sayesinde uygulamanın tüm özelliklerine rahatça erişerek kolayca kullanabilirsiniz.

YouNote


Microsoft PowerPoint for iPad

Microsoft PowerPoint for iPad

ios için powerpoint uygulaması
TouchPal

TouchPal

iphone için emoji klavye uygulaması
Digify

Digify

ios dosya paylaşma
Microsoft Word

Microsoft Word

ios için word uygulaması
AirMore

AirMore

ios wifi üzerinden dosya gönderme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

dcm4che

hastane cd lerini açma