YouNote indir YouNote 1.6.1

ios
2.6 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz

YouNote,iphone iad için not alma uygulamalarından bir tanesidir. Geniş kapsamlı özellikleri ve kullanım kolaylığı ile dikkatleri çeken YouNote, kullanabileceğiniz en iyi not alma uygulamalarından bir tanesi olacaktır. Bu uygulamayı kullanarak daha önce kullandığınız uygulamalara göre daha hızlı ve kolay bir şekilde not alabileceksiniz.

Kıa notlar almak ve herhangi bir bilgiyi depolamak için kullanabileceğiniz uygulama, depoladığınız bilgilerin özel olarak korumakta ve sadece siz istediğinizde ulaşmanızı sağlamaktadır. Uygulama marketi üzerinde oldukça çok sayıda not alma uygulaması olmasına rağmen, bunlardan çok az sayıda olanı detaylı not alma işlemleri sunmaktadır. YouNote ile alacağınız notlara çizimler, ses ve fotoğraflar ekleyebilirsiniz. Ayrıca detaylı notlar oluşturabilir ve farklı şekilde renklendirebilirsiniz. bunun dışında notlarınıza yerbilgisi eklemenizi de sağlayan YouNote oldukça kullanışlı ve yararlı bir uygulamadır.

Birden fazla yöntem ile not almanızı sğalayan uygulamayı kullanarak, sesli notlar, fotoğraflı notlar, çizim notları ve yazılı notlar almanızı sağlıyor. Sade ve şık arayüzü sayesinde uygulamanın tüm özelliklerine rahatça erişerek kolayca kullanabilirsiniz.


Etiketler: iphone not alma YouNote indir

Sophiacom Bak indir
YouNote

Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Proteus

Baskı Devre Şema Programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı