YeeCall logo YeeCall 4.6.17763

android
14 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

YeeCall, Android ve diğer akıllı telefonlarda kullanılabilen bir mesajlaşma uygulamasıdır. YeeCall, arkadaş ve ailenizle mesajlaşabilmeniz veya onları arayabilmeniz için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G/3G/2G/EDGE veya mümkün olduğunda Wi-Fi) kullanır.

NEDEN YEECALL KULLANMALI:
? GİZLİ BİR ÜCRET YOK: YeeCall, arkadaş ve ailenizle mesajlaşabilmeniz veya onları arayabilmeniz için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G/3G/2G/EDGE veya mümkün olduğunda Wi-Fi) kullanır. Böylece her mesaj veya arama için ödeme yapmanıza gerek kalmaz.*
? YEECALL ARAMASI: Aileniz ve arkadaşlarınızı, başka bir ülkede olsalar bile, YeeCall kullanarak bedava arayın. YeeCall aramaları, telefonunuzun konuşma paketindeki dakikalarınız yerine İnternet bağlantınızı kullanır.* (Not: 155 Polis imdat ve diğer acil servis numaralarına YeeCall Araması ile ulaşılamamaktadır).
? GRUP SOHBETİ: Kişilerinizle grup konuşmalarının tadını çıkartın, böylece aileniz ve arkadaşlarınızla kolayca iletişimde kalın.
? ULUSLARASI ÜCRET YOK: Uluslararası YeeCall mesajı göndermenin ekstra bir maliyeti yoktur. Dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınızla sohbet edin ve uluslararası SMS ücretinden kurtulun.*
? PIN VE KULLANICI İSİMLERİNE HAYIR DEYİN: Başka bir PIN veya kullanıcı ismi hatırlamayı neden kafanıza takacaksınız ki? YeeCall, tıpkı SMS gibi, telefon numaranızla çalışır ve var olan telefon rehberinizle kolayca birleşir.
? OTURUM AÇMA/KAPATMAYA GEREK YOK: YeeCall'la her zaman bağlı durumdasınızdır, böylece hiçbir mesajınızı kaçırmazsınız. Böylece oturumunuz açık mı, kapalı mı karışıklığı kalmaz.
? KİŞİLERİNİZLE KOLAYCA BAĞLANIN: Telefon rehberiniz, YeeCall'ı olan kişilerinizle sizi kolayca ve hızlıca bağlar. Bu sayede hatırlaması zor kullanıcı isimlerini eklemenize gerek kalmaz.
? ÇEVRİMDIŞI MESAJLAR: Bildirimleri kaçırdığınızda veya telefonunuz kapalı olsa bile YeeCall, uygulamayı bir sonraki kullanımınıza kadar bu son mesajlarınızı saklar.

YeeCall YeeCall YeeCall


Sozcu

Sozcu

android için sözcü uygulaması
Bundle Breaking News

Bundle Breaking News

android için teknoloji sitelerini takip
Dingtone

Dingtone

android ücretsiz mesajlaşma
Yahoo Mail

Yahoo Mail

android yahoo mail
Scope

Scope

android canlı yayın yapma

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Scope

ios canlı yayın yapma

General Mobile Discovery FM Radyo

android internetsiz radyo programı