YeeCall indir YeeCall 4.6.15458


etails?id=com.yeecall.app
14 MB
Dilen
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):1 Hit 6
2 1
indir BAK 
YeeCall, Android ve diğer akıllı telefonlarda kullanılabilen bir mesajlaşma uygulamasıdır. YeeCall, arkadaş ve ailenizle mesajlaşabilmeniz veya onları arayabilmeniz için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G/3G/2G/EDGE veya mümkün olduğunda Wi-Fi) kullanır.

NEDEN YEECALL KULLANMALI:
? GİZLİ BİR ÜCRET YOK: YeeCall, arkadaş ve ailenizle mesajlaşabilmeniz veya onları arayabilmeniz için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G/3G/2G/EDGE veya mümkün olduğunda Wi-Fi) kullanır. Böylece her mesaj veya arama için ödeme yapmanıza gerek kalmaz.*
? YEECALL ARAMASI: Aileniz ve arkadaşlarınızı, başka bir ülkede olsalar bile, YeeCall kullanarak bedava arayın. YeeCall aramaları, telefonunuzun konuşma paketindeki dakikalarınız yerine İnternet bağlantınızı kullanır.* (Not: 155 Polis imdat ve diğer acil servis numaralarına YeeCall Araması ile ulaşılamamaktadır).
? GRUP SOHBETİ: Kişilerinizle grup konuşmalarının tadını çıkartın, böylece aileniz ve arkadaşlarınızla kolayca iletişimde kalın.
? ULUSLARASI ÜCRET YOK: Uluslararası YeeCall mesajı göndermenin ekstra bir maliyeti yoktur. Dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınızla sohbet edin ve uluslararası SMS ücretinden kurtulun.*
? PIN VE KULLANICI İSİMLERİNE HAYIR DEYİN: Başka bir PIN veya kullanıcı ismi hatırlamayı neden kafanıza takacaksınız ki? YeeCall, tıpkı SMS gibi, telefon numaranızla çalışır ve var olan telefon rehberinizle kolayca birleşir.
? OTURUM AÇMA/KAPATMAYA GEREK YOK: YeeCall'la her zaman bağlı durumdasınızdır, böylece hiçbir mesajınızı kaçırmazsınız. Böylece oturumunuz açık mı, kapalı mı karışıklığı kalmaz.
? KİŞİLERİNİZLE KOLAYCA BAĞLANIN: Telefon rehberiniz, YeeCall'ı olan kişilerinizle sizi kolayca ve hızlıca bağlar. Bu sayede hatırlaması zor kullanıcı isimlerini eklemenize gerek kalmaz.
? ÇEVRİMDIŞI MESAJLAR: Bildirimleri kaçırdığınızda veya telefonunuz kapalı olsa bile YeeCall, uygulamayı bir sonraki kullanımınıza kadar bu son mesajlarınızı saklar.

YeeCall,android için mesajlaşma


Etiketler: android için mesajlaşma, android için ücretsiz arama, android için ücretsiz arama, YeeCall indir, 
Mailim Görünsün


İlk Yorumu Siz Yazın
Yeni Programlar
Benzer