YakYak indir YakYak 1.5.9

kyak-1.5.9-win32-ia32.zip
97 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Google hangout'lara bir web uygulaması üzerinden erişim uygulama tarafından yerel olarak desteklenmiyor. Ancak yazılım, Google Hangouts'un YakYak olarak bilinen masaüstü uygulaması olarak kullanılmasına izin verir.

Google kişilerinize erişmenizi ve onlarla iletişim kurmanızı kolaylaştırabilecek basit bir arayüz sağlar. YakYak penceresi, kişi listenizi, belirli işlevlerin performansı için düğmeleri ve konuşmaların listesini içerir. Tüm işlemleri karmaşık hale getirebilecek hiçbir ek özellik bu uygulamaya dahil edilmemiştir.

Arkadaşlarınıza veya sosyal çevrenizdeki herhangi birine sorun yaşamadan mesajlar ve resimler gönderebilirsiniz. Ayrıca, beğendiğiniz bildirim ayarlarını seçmenize de olanak tanır. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak tüm kişileriniz veya belirli kişileriniz için bunları düzenleyebilirsiniz.

Bu özelliklere rağmen YakYak, görüntülü görüşme veya SMS'i desteklemediği için Google Hangouts'un tam anlamıyla kullanılamıyor. Ek olarak, kişilerinizi favori listenize eklemek dışında düzenleyemezsiniz. Yani bu özellikler sizi biraz hayal kırıklığına uğratabilir.

YakYak YakYak


Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
Proteus

Proteus

Baskı Devre Şema Programı
EBA

EBA

android için eba uygulaması
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Express Files

Express Files

hızlı dosya indirme programı