YakYak indir YakYak 1.5.9

kyak-1.5.9-win32-ia32.zip
97 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Google hangout'lara bir web uygulaması üzerinden erişim uygulama tarafından yerel olarak desteklenmiyor. Ancak yazılım, Google Hangouts'un YakYak olarak bilinen masaüstü uygulaması olarak kullanılmasına izin verir.

Google kişilerinize erişmenizi ve onlarla iletişim kurmanızı kolaylaştırabilecek basit bir arayüz sağlar. YakYak penceresi, kişi listenizi, belirli işlevlerin performansı için düğmeleri ve konuşmaların listesini içerir. Tüm işlemleri karmaşık hale getirebilecek hiçbir ek özellik bu uygulamaya dahil edilmemiştir.

Arkadaşlarınıza veya sosyal çevrenizdeki herhangi birine sorun yaşamadan mesajlar ve resimler gönderebilirsiniz. Ayrıca, beğendiğiniz bildirim ayarlarını seçmenize de olanak tanır. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak tüm kişileriniz veya belirli kişileriniz için bunları düzenleyebilirsiniz.

Bu özelliklere rağmen YakYak, görüntülü görüşme veya SMS'i desteklemediği için Google Hangouts'un tam anlamıyla kullanılamıyor. Ek olarak, kişilerinizi favori listenize eklemek dışında düzenleyemezsiniz. Yani bu özellikler sizi biraz hayal kırıklığına uğratabilir.


Etiketler: YakYak indir , Google hangout windows istemcisi

yakyak indir Bak
YakYak indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

iphone için eba uygulaması

EBA

android için eba uygulaması

KitchenDraw

Mutfak Dolap Tasarım-Sunum