Wolcen: Lords of Mayhem logo Wolcen: Lords of Mayhem 1.1.0.6

Dil en

lisans:  Kısıtlı Sürüm

Wolcen: Lords of Mayhem, Wolcen Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan ve Şubat 2020'de Windows için yayınlanan bir aksiyon rol yapma hack ve eğik çizgi zindan paletli video oyunudur. yaratıklarla savaşmak ve değerli ganimet toplamak için haritalar oluşturdu.

Castagath katliamından kurtulan üç kişiden birisin. Büyük Engizisyoncu Heimlock tarafından kurtarıldı, çok genç yaşta Cumhuriyet?in Arındırıcılar Ordusuna askeri akademide eğitim almak ve doğaüstü güçlere karşı mükemmel askerler olmak için askere alındın. Ayrıca, sizi ve çocukluk arkadaşlarınız Valeria ve Edric'in "Heimlock Çocukları" olarak anılmasına yol açan Heimlock'un ara sıra verdiği tavsiye ve eğitimden yararlanma şansınız oldu.
Son zamanlarda Şafak Kardeşliği, Kızıl Kaleler olarak bilinen kuzey çölleri arasında kaybolan gizemli bir cumhuriyetçi kale olan Kızıl Kale'ye sızdı. Saldırının amacı belirsizken, cumhuriyetçi Senato, Kardeşler'in bilinen tüm yerlerine karşı bir misilleme kararı aldı.

Büyük Engizisyoncu Heimlock'un önderliğindeki askerler, Kardeşler kampını sonlandırmak için kısa süre sonra Fırtına Şelalesi şehir eyaleti yakınlarındaki enkaz kıyılarına konuşlandırıldı. Justicar Maëlys gözetiminde iki çocukluk arkadaşınızla Dawnbane operasyonunun bir parçasısınız.

Ana Özellikler:

Ücretsiz karakter geliştirme
Çok çeşitli silahları kullanın ve benzersiz duruşları ve kombinasyonları sayesinde kendi oyun tarzınızı bulun. Wolcen'de sınıf yoktur, beceri türleriniz için kuralları sadece silahlarınız belirler.
Wolcen: Lords of Mayhem Wolcen: Lords of Mayhem Wolcen: Lords of Mayhem Wolcen: Lords of Mayhem


Warblade

Warblade

Uzay Oyunu Levelli
Beach Head

Beach Head

Sahilden Saldırı Oyunu
Counter-Strike

Counter-Strike

3d Savaş ve Terrörist Oyunu
Ninja Kaplumbağalar

Ninja Kaplumbağalar

3d Savaş ve Terrörist Oyunu
Half  Life:  Sven  Co-Op

Half  Life:  Sven  Co-Op

3d Savaş ve Terrörist Oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

dcm4che

hastane cd lerini açma