Wolcen: Lords of Mayhem indir Wolcen: Lords of Mayhem 1.1.0.6

Dil en
lisans:  Kısıtlı Sürüm
Wolcen: Lords of Mayhem, Wolcen Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan ve Şubat 2020'de Windows için yayınlanan bir aksiyon rol yapma hack ve eğik çizgi zindan paletli video oyunudur. yaratıklarla savaşmak ve değerli ganimet toplamak için haritalar oluşturdu.

Castagath katliamından kurtulan üç kişiden birisin. Büyük Engizisyoncu Heimlock tarafından kurtarıldı, çok genç yaşta Cumhuriyet?in Arındırıcılar Ordusuna askeri akademide eğitim almak ve doğaüstü güçlere karşı mükemmel askerler olmak için askere alındın. Ayrıca, sizi ve çocukluk arkadaşlarınız Valeria ve Edric'in "Heimlock Çocukları" olarak anılmasına yol açan Heimlock'un ara sıra verdiği tavsiye ve eğitimden yararlanma şansınız oldu.
Son zamanlarda Şafak Kardeşliği, Kızıl Kaleler olarak bilinen kuzey çölleri arasında kaybolan gizemli bir cumhuriyetçi kale olan Kızıl Kale'ye sızdı. Saldırının amacı belirsizken, cumhuriyetçi Senato, Kardeşler'in bilinen tüm yerlerine karşı bir misilleme kararı aldı.

Büyük Engizisyoncu Heimlock'un önderliğindeki askerler, Kardeşler kampını sonlandırmak için kısa süre sonra Fırtına Şelalesi şehir eyaleti yakınlarındaki enkaz kıyılarına konuşlandırıldı. Justicar Maëlys gözetiminde iki çocukluk arkadaşınızla Dawnbane operasyonunun bir parçasısınız.

Ana Özellikler:

Ücretsiz karakter geliştirme
Çok çeşitli silahları kullanın ve benzersiz duruşları ve kombinasyonları sayesinde kendi oyun tarzınızı bulun. Wolcen'de sınıf yoktur, beceri türleriniz için kuralları sadece silahlarınız belirler.

Etiketler: canavarlar ile savaşın , Wolcen Lords of Mayhem indir

WOLCEN Studio indir Bak
Wolcen: Lords of Mayhem indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

IPTV

android için tv izleme

EBA

android için eba uygulaması

SABOTAJ

online savaş oyunu