Wise Reminder logo Wise Reminder 1.3.2.87

WRMSetup.exe
1.1 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Wise Reminder, not alma programı. önemli bilgileri bu programa kaydediyorsunuz. o da size hatırlatıyor. Günlük olarak yapması gereken düzenli görevler olan kullanıcıların, yapması gereken bu görevleri unutmasını engellemek ve düzene koyabilmelerini sağlamak için geliştirilen program gerçekten çok kullanışlıdır.

Program yardımıyla kendinize günlük bir çalışma planı hazırlayabilir ve yapmanız gereken her türlü görevi çok daha hızlı ve verimli bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

Oldukça basit olmasına ve piyasada kendi kategorisi altında birçok rakibi olmasına karşın Wise Reminder kullanıcılara sunmuş olduğu basit ve sade arayüzü dışında kolay kullanımıyla da öne çıkmaktadır. Öyle ki günlük rutinlerle ilgili ayarlayacağınız hatırlatmalar ile tüm işlerinizi bir düzen içerisinde ve eksiksiz bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

Görevler ve tamamlanan görevler olarak iki ayrı sekmenin yer aldığı program ana penceresi üzerinde yapmanız gereken görevleri ve tamamlamış olduğunuz görevleri görebilirsiniz. Bu sayede günlük olarak yapmanız gereken işlerinizden geriye neler kaldığını takip edebilirsiniz.

Program penceresinin sağ üst bölümünde yer alan + butonuna basarak yeni bir görev ekleyemek oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken görevle ilgili açıklamayı, görevin yapılması gereken saati ve tarihi belirlemektir. Ayrıca isterseniz bu görevi günlük, haftalık veya aylık tekrarlara bağlayabilirsiniz.

Sistem tepsisinde sessiz bir şekilde çalışan program, herhangi bir şekilde işlerinizi aksatmayacağı gibi işlerinizi aksatmadan yapmanıza da yardımcı olur.

Özünde oldukça basit bir program olmasına rağmen, yeni hatırlatma görevleri oluşturma ve günlük iş düzenini oluşturma konusunda oldukça etkilidir. Aynı zamanda Türkçe dil desteğine de sahip olan Wise Reminder, bir hatırlatma programına ihtiyaç duyan tüm kullanıcıların mutlaka denemesi gereken programlardan bir tanesidir.

Wise Reminder Resimli Anlatim


OfficeMessenger

OfficeMessenger

yerel ağ üzerinden mesajlaşma
Pomodoro App

Pomodoro App

Görev Planlama ve Takip Programı

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü