WinOrganizer indir WinOrganizer 4.0 build 1033

WinOrganizer indir
indirBak WinOrganizer, tam ölçekli kişisel bilgi yönetimi; işinizi ve kişisel hayatınızı planlamaya yardımcı olan bir uygulamadır. Plan, not defteri ve adres defterini bir bütün olarak birleştirir.Kağıt, kaleme elveda deyip, sık kullanılan eylemleri, randevularınızı, notlarınızı, tatillerinizi, görev listesini, bağlantılarınızı, hatırlatma notlarını kolay bir şekilde oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz. Program özelleştirilebilir yapısıyla esnek ve kolay kullanımlı bir arayüz sunmaktadır.

Kişiye özel bilgilerinize erişimi kısıtlamak için bilgilerinizi parolayla koruyabilirsiniz. Artık tatillerinizi, doğum günlerinizi ve yapacağınız işleri artık unutmazsınız ve kaçırmazsınız. Program seçili günleri ve işleri size bildirebilir.

Program esnek bir yapı, süzme seçenekleri, HTML yazdırma, yerleşik e-posta tümleşik yapısıyla donatılmıştır. Kendi tatil planlarınızı kolay bir şekilde ekleyip, çıkartabilirsiniz. Program sistem tepsisinde çalışır ve sağ tuş yardımıyla kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Program Türkçe dahil çok sayıda dili destekler. Programı Türkçe kullanabilmek için: "Tools" > "Languages" den "Turkish" i seçtiğinizde program Türkçe olur.