WinOrganizer logo WinOrganizer 4.0 build 1033

WinOrg.exe
6.24 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

indirBak WinOrganizer, tam ölçekli kişisel bilgi yönetimi; işinizi ve kişisel hayatınızı planlamaya yardımcı olan bir uygulamadır. Plan, not defteri ve adres defterini bir bütün olarak birleştirir.Kağıt, kaleme elveda deyip, sık kullanılan eylemleri, randevularınızı, notlarınızı, tatillerinizi, görev listesini, bağlantılarınızı, hatırlatma notlarını kolay bir şekilde oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz. Program özelleştirilebilir yapısıyla esnek ve kolay kullanımlı bir arayüz sunmaktadır.

Kişiye özel bilgilerinize erişimi kısıtlamak için bilgilerinizi parolayla koruyabilirsiniz. Artık tatillerinizi, doğum günlerinizi ve yapacağınız işleri artık unutmazsınız ve kaçırmazsınız. Program seçili günleri ve işleri size bildirebilir.

Program esnek bir yapı, süzme seçenekleri, HTML yazdırma, yerleşik e-posta tümleşik yapısıyla donatılmıştır. Kendi tatil planlarınızı kolay bir şekilde ekleyip, çıkartabilirsiniz. Program sistem tepsisinde çalışır ve sağ tuş yardımıyla kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Program Türkçe dahil çok sayıda dili destekler. Programı Türkçe kullanabilmek için: "Tools" > "Languages" den "Turkish" i seçtiğinizde program Türkçe olur.FreeNote

FreeNote

windows için ajanda programı
ProPratik Ajanda

ProPratik Ajanda

windows için ajanda programı
Alarmset

Alarmset

windows için ajanda programı

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü