WinHata indir WinHata 3.5.0

winhata_install.exe
1.9 MB
Dil tr
lisans:  Ücretsiz
WinHata, Windows taki araçlarla sistem dosyalarını denetleyerek korunan sistem dosyalarını değişiklere karşı tarar, ek araçlar yardımıyla da Windows un güvenlik ve performans ayarlarını değiştirmenize yardımcı olur. Windows u veya Windows ek bileşenlerini kullanırken hatalar alıyorsanız, bilgisayarınıza nedeni belli olmayan şekilde kapanıyorsa, bilgisayarınıza virüs bulaştığı halde anti-virüs yazılımınız önemli sistem dosyalarında değişiklik yaptığı için silmeyi red ediyor veya silmek sisteme zarar veriyorsa, bir Windows bileşeni açılmıyor veya konumu bulunamıyorsa veya WINDOWS klasöründen dosyalar silinmişse WinHata yı kullanarak Windows taki korunan dosyaları değişikliklere karşı tarayıp onarabilirsiniz.- WinHata 3.0 sürümünden itibaren gerekli sistem ve güvenlik araçlarına da kısayollar içeriyor.
- WinHata nın bu sürümünde kayıp ya da bozuk DLL arşivlerini Internet üzerinden bularak kurtarmak ya da yüklemek mümkün oluyor.
- WinHata ile dosyalarınızı düzenli olarak taratmanız da gerekmiyor. Ne zaman gözle görülür bir hata alırsanız WinHata yı başlatın ve sistem dosyalarını denetleyin.
- Bu sürümde ürün etkinleştirmeye gerek yok. Güncelleme özelliği tamamen sihirbaz ile yapılıyor ve artık eskisinden daha kolay.
- WinHata 3.5.0 sürümü Windows Vista ile de çalışıyor.
Etiketler: WinHata indir

indir Bak
Resimleri videoları Resimli anlatım

Mailim Görünsün

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

EBA

iphone için eba uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

android için eba uygulaması

KitchenDraw

Mutfak Dolap Tasarım-Sunum