Windows Repair Toolbox logo Windows Repair Toolbox 3.0.2.8

indows_Repair_Toolbox.zip
2.9 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Windows Repair Toolbox (ücretsiz yazılım), işlemi daha hızlı, daha kolay ve daha tutarlı hale getirerek bir Windows sistemini onarmanıza yardımcı olan taşınabilir bir programdır.


Özellikleri:
– Birkaç tür Windows sorununu teşhis etmek ve çözmek söz konusu olduğunda, en iyi ücretsiz yazılımı “anında” indirin ve çalıştırın. Üç istisna dışında, araç kutusundaki tüm programlar taşınabilirdir. Araçlar işlevlerine göre sınıflandırılır ve program, üzerinde çalıştığınız Windows sürümü için doğru sürümü otomatik olarak indirir. Ek olarak, bu araçları güncel tutmanıza da yardımcı olacaktır. Önemli not: Bazı araçlar, AV'nizden yanlış pozitif uyarıları tetikleyebilir (örn: Nirsoft araçları).

– Araç kutusunu çevrimdışı bilgisayarlarda kullanabilmeniz veya tüm araçların önceden indirilmiş olması için tek tıklamayla tüm araçları bir kerede indirme (ve ayrıca güncel tutma) yeteneği.

– Kötü amaçlı yazılım temizleme, sistem temizleme ve onarım işlemlerini gerçekleştirmek için katılımsız modda art arda çalışacak birkaç araç seçebilme. Size işlemin tamamlandığını bildiren ve günlükleri içeren bir e-posta gönderilebilir.

– Onarılacak bilgisayarla ilgili bilgileri görüntüler: CPU sıcaklığı, adı ve % zaman; sistemde kurulu RAM miktarı ve kullanım yüzdesi; Disk modeli, kapasite, temel sağlık kontrolü; sistem bölümünde kalan boş alan miktarı; Windows sürümü ve yükleme tarihi; Sistem önyükleme süresi; ve dahası.

– Bir makineye daha önce hangi antivirüsün kurulu olduğunu belirlemeye yardımcı olan bir işlevsellik – “AVRemoval” içerir; bir güvenlik çözümünün eksik kaldırılmasından kaynaklanabilecek sorun.

– Programa kendi favori araçlarınızı eklemenizi sağlar;

– Program simgesini ve başlık çubuğu metnini değiştirmenizi sağlar;

– Onarım tamamlandıktan sonra kalite güvence testleri yapmanızı sağlar;

– Onarım süreciyle ilgili notlar kaydetmenizi sağlar;

– Bazı kullanışlı Windows araçlarına tek tıklamayla erişim sağlar;

Windows Repair Toolbox


Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

KMSpico

windows ve office lisanslama