Windows Memory Speed Up indir Windows Memory Speed Up 3.0.0.1

wsMemorySpeedUp_setup.exe
626 KB
Dil en
lisans:  Kısıtlı Sürüm
Windows Memory Speed Up bilgisayarınızdaki ram ayarlama yaparak daha fazla randıman almanızı sağlar. özellikle dizüstü bilgisayarlarda fazla sistem artırma imkanı olmaz. bu noktada ram yetersizliğinde bu programı deneyebilirsiniz.

Eğer benzer sorunlarla karşılaşıyorsanız veya aynı anda daha çok uygulamayı bilgisayarınızda kullanmak istiyorsanız Windows Memory Speed Up programını kullanabilir ve uygulamalar için daha çok boş bellek alanı yaratabilirsiniz. Windows Memory Speed Up aslında kullanılmayan; fakat yine de programlar ve hizmetler tarafından işgal edilen boş bellek alanını geri dönüştürebilmektedir. Bu sayede uygulamalar için rahat çalışabilecekleri bir altyapı yaratılmaktadır.

Windows Memory Speed Up bellek optimizasyonunu oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirmenize imkan tanıyor. Programı kullanabilmek içini leri seviye bilgisayar bilgisine sahip olmanız gerekmemekte. Tek yapmanız gereken programı açarak "Speed up memory now!" tuşuna tıklamaktır. Windows Memory Speed Up'ı bir bellek kullanımı görüntüleme aracı olarak kullanmanız da mümkün.


Etiketler: ram hızlandırma , ram optimize , Windows Memory Speed Up indir

Potatoshare indir Bak
Windows Memory Speed Up indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

IPTV

android için tv izleme

EBA

android için eba uygulaması

SABOTAJ

online savaş oyunu