Windows Memory Speed Up indir Windows Memory Speed Up 3.0.0.1

wsMemorySpeedUp_setup.exe
626 KB

Dil en

lisans:  Kısıtlı Sürüm

Windows Memory Speed Up bilgisayarınızdaki ram ayarlama yaparak daha fazla randıman almanızı sağlar. özellikle dizüstü bilgisayarlarda fazla sistem artırma imkanı olmaz. bu noktada ram yetersizliğinde bu programı deneyebilirsiniz.

Eğer benzer sorunlarla karşılaşıyorsanız veya aynı anda daha çok uygulamayı bilgisayarınızda kullanmak istiyorsanız Windows Memory Speed Up programını kullanabilir ve uygulamalar için daha çok boş bellek alanı yaratabilirsiniz. Windows Memory Speed Up aslında kullanılmayan; fakat yine de programlar ve hizmetler tarafından işgal edilen boş bellek alanını geri dönüştürebilmektedir. Bu sayede uygulamalar için rahat çalışabilecekleri bir altyapı yaratılmaktadır.

Windows Memory Speed Up bellek optimizasyonunu oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirmenize imkan tanıyor. Programı kullanabilmek içini leri seviye bilgisayar bilgisine sahip olmanız gerekmemekte. Tek yapmanız gereken programı açarak "Speed up memory now!" tuşuna tıklamaktır. Windows Memory Speed Up'ı bir bellek kullanımı görüntüleme aracı olarak kullanmanız da mümkün.

Windows Memory Speed Up Windows Memory Speed Up Windows Memory Speed Up


Reg Organizer

Reg Organizer

sistem bakım onarım
SlimDrivers

SlimDrivers

pc için güncel sürücü bulma
CleanMem

CleanMem

bilgisayar ram temizleme
RaMMon

RaMMon

ram bilgisi

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

EBA

android için eba uygulaması