Winamp TV indir Winamp TV 1.9 beta 14

in_tv_1.9beta14.exe
355 KB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Winamp TV çok kullanılan Winamp müzik çalar ile, TV kartını kontrol edebilmek için geliştirilmiş Winamp eklentisidir. TV ve FM radyo kanalları şarkı listesi gibi kaydedilebilir ve kanal değiştirmek için şarkı listesinden seçmek istediğiniz kanala tıklamanız yeterli.

Winamp TV eklentisini kullanmanın bir artı özelliği de TV ve FM radyodan gelen sesi Winamp ın kendi equalizer ve varsa DSP ses eklentileri ile kaliteli bir şekilde sunmasıdır. TV ekranını ister ayrı bir pencerede isterseniz Winamp ın kendi video ekranında izleme şansınız var.

Winamp TV eklentisinin bazı Özellikleri:# Winamp Video ekranını kullanabilme# Analog TV-çıkışı ile kullanbilme ve CRT monitör ile 1280x1024 çözünürlük kalitesine kadar görüntü elde edebilme# Tam ekran ve Sinema modunda izleyebilme# Otomatik kanal arama ve ince ayar seçenekleri# Kanalları Winamp şarkı listesi kullanım kolaylığı ile sunar# TV sistemleri (PAL/SECAM/NTSC) ve ses standartlarına (B/D/I/vs.) yerel ayarlama yapabilir# FM radyo desteği# Kanalların temel Teletext özelliklerini kullanabilme# Analog PCI TV kartlarını, Video Kayıt kartlarını ve VIVO kartları, USB/USB2 girişli PCMCIA kartları destekler# TV capture kartları için MPEG 1/2 sıkıştırmalarını da destekler


Etiketler: Winamp TV indir

Ali BAYIR
Winamp TV indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

IPTV

android için tv izleme

EBA

android için eba uygulaması

SABOTAJ

online savaş oyunu