Winamp TV logo Winamp TV 1.9 beta 14

in_tv_1.9beta14.exe
355 KB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Winamp TV çok kullanılan Winamp müzik çalar ile, TV kartını kontrol edebilmek için geliştirilmiş Winamp eklentisidir. TV ve FM radyo kanalları şarkı listesi gibi kaydedilebilir ve kanal değiştirmek için şarkı listesinden seçmek istediğiniz kanala tıklamanız yeterli.

Winamp TV eklentisini kullanmanın bir artı özelliği de TV ve FM radyodan gelen sesi Winamp ın kendi equalizer ve varsa DSP ses eklentileri ile kaliteli bir şekilde sunmasıdır. TV ekranını ister ayrı bir pencerede isterseniz Winamp ın kendi video ekranında izleme şansınız var.

Winamp TV eklentisinin bazı Özellikleri:# Winamp Video ekranını kullanabilme# Analog TV-çıkışı ile kullanbilme ve CRT monitör ile 1280x1024 çözünürlük kalitesine kadar görüntü elde edebilme# Tam ekran ve Sinema modunda izleyebilme# Otomatik kanal arama ve ince ayar seçenekleri# Kanalları Winamp şarkı listesi kullanım kolaylığı ile sunar# TV sistemleri (PAL/SECAM/NTSC) ve ses standartlarına (B/D/I/vs.) yerel ayarlama yapabilir# FM radyo desteği# Kanalların temel Teletext özelliklerini kullanabilme# Analog PCI TV kartlarını, Video Kayıt kartlarını ve VIVO kartları, USB/USB2 girişli PCMCIA kartları destekler# TV capture kartları için MPEG 1/2 sıkıştırmalarını da destekler

Winamp TV  Winamp TV indir


Antensiz TV

Antensiz TV

Ücretsiz Tv izleme ,Radyo dinleme
simple TV

simple TV

ip tv izleme programı
Radyo Matik

Radyo Matik

internetten radyo yayını yapma pr
Sopcast - SopPlayer

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı
Zona

Zona

ücretsiz tv izleme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

KMSpico

windows ve office lisanslama