weMessage indir weMessage 1.2.9

etails?id=scott.wemessage
19 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):1 Hit 1
android için mesajlaşma uygulaması; weMessage Android cihazınıza dünyanın en popüler mesajlaşma platformları birini getirir ve bugünkü cari mesajlaşma çözümleri eksikliği birçok özellik kilidini açan birleşik mesajlaşma çözümüdür.
weMessage tüm özelliklerini kullanabilmek için, onun tamamlayıcı uygulamasını indirmeleri gerekir, bir mesajlaşma sunucusu olarak adlandırılan weServer Bu ayarlama hakkında daha fazla bilgi için lütfen web sitemizi kontrol :. https: // wemessageapp .com / kurulumu.
Özellikleri:

SMS ve MMS Mesajlaşma - weMessage temiz bir kullanıcı arayüzü ve diğer uygulamalar için güçlü bir alternatif sunan telefonunuzda varsayılan mesajlaşma uygulaması olarak hareket edebilir. Buna ek olarak, kendi taşıyıcı sınırından büyük yedi kata kadar olan MMS mesajı ekleri gönderebilirsiniz!&

Grup Sohbetler - weMessage gönderip grup sohbet mesajları almak için izin verir. Ayrıca, oluşturmak, yeniden adlandırmak veya ekleme ve grup sohbetleri insanları (yeniden adlandırma veya ekleme ve insanları çıkarmadan SMS Grubu Sohbetler için desteklenmez) kaldırabilirsiniz.

weMessage 1.2.9,android için mesajlaşma uygulaması


Etiketler: weMessage indir, android için mesajlaşma uygulaması, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın

EBA

android için eba uygulaması

EBA

iphone için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Scratch 2

eğlenceli animasyon yapma

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu