weMessage logo weMessage 1.2.9

android
19 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

weMessage Android cihazınıza dünyanın en popüler mesajlaşma platformları birini getirir ve bugünkü cari mesajlaşma çözümleri eksikliği birçok özellik kilidini açan birleşik mesajlaşma çözümüdür.
weMessage tüm özelliklerini kullanabilmek için, onun tamamlayıcı uygulamasını indirmeleri gerekir, bir mesajlaşma sunucusu olarak adlandırılan weServer Bu ayarlama hakkında daha fazla bilgi için lütfen web sitemizi kontrol :. https: // wemessageapp .com / kurulumu.
Özellikleri:

SMS ve MMS Mesajlaşma - weMessage temiz bir kullanıcı arayüzü ve diğer uygulamalar için güçlü bir alternatif sunan telefonunuzda varsayılan mesajlaşma uygulaması olarak hareket edebilir. Buna ek olarak, kendi taşıyıcı sınırından büyük yedi kata kadar olan MMS mesajı ekleri gönderebilirsiniz!&

Grup Sohbetler - weMessage gönderip grup sohbet mesajları almak için izin verir. Ayrıca, oluşturmak, yeniden adlandırmak veya ekleme ve grup sohbetleri insanları (yeniden adlandırma veya ekleme ve insanları çıkarmadan SMS Grubu Sohbetler için desteklenmez) kaldırabilirsiniz.
weMessage weMessage weMessage


Bundle Breaking News

Bundle Breaking News

android için teknoloji sitelerini takip
Sozcu

Sozcu

android için sözcü uygulaması
Dingtone

Dingtone

android ücretsiz mesajlaşma
Mozilla Firefox

Mozilla Firefox

android için firefox web tarayıcı
trekbuddy

trekbuddy

android yol konumu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Truecaller

ios arayan numara kime ait

Scope

ios canlı yayın yapma

General Mobile Discovery FM Radyo

android internetsiz radyo programı