WebSite Auditor indir WebSite Auditor 4.32.7

websiteauditor-jre.zip
91.7 MB
Dil en
lisans:  Deneme Sürümü
Hit(Buay):4 Hit 73
site analiz programı; SEO uzmanı bir ekibin ürünü olan WebSite Auditor (SEO Analiz Programı) arama  motoru optimizasyonu (SEO) için pek çok işlevsel özellik  sunuyor. Site analizini çok kısa sürede yapan yazılım, sitenin her sayfası için detaylı raporlamalar yapabiliyor. Program sadece analiz yapmakla kalmıyor, bu analizler üzerinden yapılması gerekenleri de önerilerle kullanıcıya sunuyor. Örneğin her sayfanın ayrı ayrı page rank değerleri listelenerek düşük değerli sayfalarda yapılması gerekenler görüntülenebilir.

Bilinen tüm arama motorlarının seveceği bir site yaratmak için ihtiyaç duyulan tüm temel gereksinimler de program kullanıcılarına sunuluyor. Sitedeki hatalı linkler, kopya içerikler, uzun veya kısa meta açıklamaları, HTML hataları, arama motorlarının indekslemediği sayfalar listeler halinde önünüze dökülüyor. WebSite Auditor adım adım hataların düzeltilmesiyle sitenizin arama motorlarında yükselişini temin ediyor.

Arama motorlarında belirlediğiniz anahtar kelimelerde rakiplerinizi geçemiyorsanız program yine size yardımcı olacaktır. Hedeflediğiniz anahtar kelimelerde önünüzde olan internet sitelerini analiz eden WebSite Auditor, rakiplerinizin size göre artılarını görmenizi sağlayarak yapılması gerekenler hakkında yine yol gösterici görevi üstleniyor. Programı profesyonel SEO uzmanları veya internet sitesini kişisel çabalarıyla yükseltmeye çalışan her düzey kullanıcı rahatlıkla kullanabilir. Programın raporları ise profesyonel sunumlarda dahi yararlanabileceğiniz kadar kapsamlı.

WebSite Auditor Neleri Analiz Eder?

    * Site mimarisi ve iç link analizleri
    * Kapsamlı SEO analizi
    * İndekslenmeyen sayfalar
    * Kırık linkler
    * Arama motoru ve sosyal medya performansı
    * Anahtar kelimelerinizdeki rakip sitelerin analizleri
    * Kopya İçerikler
    * HTML hataları
    * Uygunsuz meta başlıkları
    * Ve daha çok fazlası...

Önemli! Programın ücretsiz sürümünde tüm özellikler kullanılamamaktadır. Programı satın alarak dilediğiniz kadar sitenin SEO analizini yapabilirsiniz. Programın çalışması için bilgisayarınızda Java kurulu olmalıdır.

WebSite Auditor 4.32.7,site analiz programı


Etiketler: site analiz programı, WebSite Auditor indir, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın

EBA

android için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

EBA

iphone için eba uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Psiphon

ios için engelli sitelere girme

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu