Webex Meetings indir Webex Meetings 41.6

webexapp.msi
72 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Gerçek zamanlı video konferansı mı arıyorsunuz? işte Cisco tarafından geliştirilen harika bir video konferans programı. özellikle işlerini uzaktan yönetenler için birebir. Cisco Webex Meetings, sizi ve bilgisayarlarınızı kullanan bir grup insanı birbirine bağlayan bir Windows programıdır.


Android sürümünde olduğu gibi, uygulama video konferanslarını kolaylıkla yapmanızı sağlayan basit bir arayüze sahiptir. Cisco Webex Toplantılarının en önemli yönlerinden biri, sunduğu teknolojinin bu telekomünikasyon şirketinin her zaman sağladığı kalite mührünü içermesidir. Bu nedenle, iyi bir İnternet bağlantınız varsa, sorun yaşamayacaksınız, toplantılarınızın yayının kalitesinin birinci sınıf olduğunu bilmesini sağlayabilirsiniz.
Cisco Webex Toplantılarında, her çağrı sırasında diğer insanlarla bağlantı kurmak için görüntü ve video kullanabilirsiniz. Ancak, daha az bant genişliği tüketmek ve sesle iletişim kurmaya devam etmek için her zaman kameranın görüntüsünü kapatabilirsiniz. Ayrıca, program gelecekteki toplantılara daha verimli bir şekilde başlamak için bir kişi listesini saklamanızı sağlar.
Cisco Webex Toplantıları ile Windows donanımlı herhangi bir bilgisayardan video görüşmesi yapın. Basit arayüzü ve yayını yapılandırmak için sunduğu olanaklar, İnternet üzerinden iletişim kurmanız gerektiğinde bu aracı tercih etmek için yeterli nedenlerdir.
Webex Meetings Webex Meetings


ZOOM Cloud Meetings

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul
Camfrog Video Chat

Camfrog Video Chat

Görüntülü chat programı
Microsoft Windows Journal Viewer

Microsoft Windows Journal Viewer

Görüntülü chat programı
NuclearXP

NuclearXP

Görüntülü chat programı
Multi Skype Launcher

Multi Skype Launcher

Çoklu Skype Açma

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı