Warrior Defense logo Warrior Defense 1.89

android

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Eski bir Rune yaratıklar bir saldırı Hethir dünyasına kadar yürüyüşü Vulrexia, dünyasına kapılarını açarak, yeniden yazılmıştır. Amansız ve inatçı, Rokuan başkenti şehir kapılarına doğru canavarca ve makine gibi Vulrexian yarış basın. Şehrin liderleri savunma için karıştırmak, ama kentin bütün yaşamı savunmak için bir şansı olabilir fikir ve cesaretle tek.


  Savaşçı Savunma size kule savunma tarz serinletici üstlenmek getiriyor. Eğer güçlü kahramanlar üzerine arayacak inşa her yapı canavarlar saldıran dalgalarına karşı topraklarını savunmak için. Eğer oyunun hikayesi geçmesi gibi kilidini bazı büyüleri gibi siz de, yükseltme ve kahramanları desteklemek mümkün olacak. Savaşçı Savunma klasik zafer günü klasik savaşları anımsatan piksel sanat formu, bunları size getiriyor gibi tüm ihtişamıyla savaşlar keyfini çıkarın.


Özellikler zevk için:

- Eğer kenti istila Vulrexians saldıran savunmak için şehrin özel ordusu çağırıyoruz gibi savunma planlayın! Bu işgalciler sizin güçleri meşgul ve her zaman senin kuleleri geçmişte çalıştırmak, böylece kavga için hazırlamak!

- Yangın ve buz mageler büyü ve silah şövalyeler çelik kullanacak stratejileri oluşturun. Mücadele onların yararını artırmak için kombinasyonları ve büyü etkisini bilir.

Warrior Defense  kule savunma oyunu Warrior Defense  kule savunma oyunu


Çanak Okey Plus

Çanak Okey Plus

android için okey oyunu
Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu
OKEY Canlı

OKEY Canlı

online okey oyunu android için
Hills of Steel

Hills of Steel

android için tank oyunu
Grand Battle

Grand Battle

android ordunuzu güçlendirme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

KMSpico

windows ve office lisanslama