Warrior Defense indir Warrior Defense 1.89

android

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Eski bir Rune yaratıklar bir saldırı Hethir dünyasına kadar yürüyüşü Vulrexia, dünyasına kapılarını açarak, yeniden yazılmıştır. Amansız ve inatçı, Rokuan başkenti şehir kapılarına doğru canavarca ve makine gibi Vulrexian yarış basın. Şehrin liderleri savunma için karıştırmak, ama kentin bütün yaşamı savunmak için bir şansı olabilir fikir ve cesaretle tek.


  Savaşçı Savunma size kule savunma tarz serinletici üstlenmek getiriyor. Eğer güçlü kahramanlar üzerine arayacak inşa her yapı canavarlar saldıran dalgalarına karşı topraklarını savunmak için. Eğer oyunun hikayesi geçmesi gibi kilidini bazı büyüleri gibi siz de, yükseltme ve kahramanları desteklemek mümkün olacak. Savaşçı Savunma klasik zafer günü klasik savaşları anımsatan piksel sanat formu, bunları size getiriyor gibi tüm ihtişamıyla savaşlar keyfini çıkarın.


Özellikler zevk için:

- Eğer kenti istila Vulrexians saldıran savunmak için şehrin özel ordusu çağırıyoruz gibi savunma planlayın! Bu işgalciler sizin güçleri meşgul ve her zaman senin kuleleri geçmişte çalıştırmak, böylece kavga için hazırlamak!

- Yangın ve buz mageler büyü ve silah şövalyeler çelik kullanacak stratejileri oluşturun. Mücadele onların yararını artırmak için kombinasyonları ve büyü etkisini bilir.

Warrior Defense  kule savunma oyunu Warrior Defense  kule savunma oyunu


Grand Battle

Grand Battle

android ordunuzu güçlendirme
The Grand Mafia

The Grand Mafia

mafya çete savaşları oyunu
FarmVille 2

FarmVille 2

FarmVille çiftlik oyunu
Art of War: Legions

Art of War: Legions

android için ordu yönetme bölüm geçme
Bardi

Bardi

android için savunma oyunu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı