Warpath logo Warpath 3.04.11

android
72 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Warpath  Kuvvetli bir güç kontrolü ele geçirirken keskin bir koku yüzeye çıkıyor... 

Kötülüğün vücut bulmuş hâli. Saplantılı eğitim törenleri ve mide bulandırıcı beyin yıkama yöntemleri daha da yoğunlaşıyor. Gün ışıkları doğana kadar Pislikleri temizle! Zayıfları ez! teranesini tutturuyorlar. Masum hayatlar dehşet verici bir hızla alınırken bir zamanlar ahlaklı olan askerler karanlığa katılıyor ve barbarlar ordusu hızlı bir şekilde güç kazanıyor.

Yalnızca cesur bir Komutan özgürlük ve adalete giden eşsiz bir Savaş Yolu çizebilir! Raven?ı dize getirmek için askerlerini eğit ve ordunu kuvvetli birimlerle donat. Komuta sende, karar senin. Strateji, kilit nokta.

Özellikler

# Tamamen Sana Ait Bir Ordu #
Birimlerini azami duruma getir! En sevdiğin II. Dünya Savaşı silahını kilitleyip doldurarak küresel bir savaş alanında kan dökmeye hazır bir ordu kur. Seçtiğin silahları birleştirerek, sökerek, modifiye ederek ve geliştirerek birimlerini özelleştir. Piyadelerini, tanklarını, topçularını, tank avcılarını ve roketatarlarını seç... Sonsuz sayıda savaş düzeni her çatışmada birleşir.

# Küresel İttifaklar #
Dünyanın her bir yanından gelen savaşçılara katıl! Düşmanı hedef alan stratejilerini ortaya dök. İnşa etmek, stratejik konumlar işgal etmek ve arazini genişletmek için üssünü taşı. Düşman hedeflerine karşı güç kazanmak ve daha fazla kuvvet elde etmek için savaş alanındaki saltanatını sürdür.

# Sorunsuz PVP Savaşı #
Hiç durmayan aksiyon! Bütün birimlerini bağımsız konumlara göndererek ve düşmanlara tüm gücünle saldırarak sorunsuz mekanik ve hareketlerle etkileşime geç. Müttefiklerine katıl ve bastırma ateşiyle düşmanlarını hedef al.

# Tarihî Harekâtlar #
Gerçek harekâtlar hayata geliyor! Bu sefer düşmanın peşine düşmek ve zaferin tadına bakmak için birimlerine sen önderlik ediyor, onları bozuk arazilerden ve şehir manzaralarından geçiriyorsun. Yolculuğun boyunca hedeflere ulaşırken ve daha zorlayıcı görevlere adım atarken etkileşimi daha da dinamik hâle getiren müttefiklerle tanışacaksın.

# Merak Uyandıran Olay Örgüsü #
İlgi çekici hikâye! Her bölüm, sinematik oynanış tarzıyla cezbedici hikâyeyi birleştirerek farklı bir yöne doğru kayıyor. Sen yeni özelliklerin kilidini açtıkça, bu yolda sana eşlik eden diyaloglar da çoğalacak.

# Cezbedici Karakterler #
Her bir rol kişisel bir dokunuş katıyor! Güzeller güzeli Emir Subayı Percy, tecrübeli Jack Spanner, acımasız Beyaz Kurt, baştan çıkarıcı casus Kanlı Mary, kaslı Topçu Komutanı Eruptor, şefkatli Işık Meleği ve asil Gerçeğin Muhafızı; her biri seçeceğin birimlere önderlik etmek için burada. Sandık açmak ve yeni birimler elde etmek için savaşın katılaştırdığı Avustralyalı Çavuş Ned Taylor?ı ziyaret etmeyi unutma.

# Nefes Kesen Manzaralar #
Kapsamlı, birbirinden farklı haritalar! İster fırtınada kar altında kalan tarlalar, ister güneş altında parıldayan dağlar ya da nehir kavşakları ve köprüler olsun, arazini keşfet, avantaja çevir ve yolunu seçerek iç açıcı manzaranın tadını çıkar. Haritayı hızla yakınlaştırıp uzaklaştır, müttefiklerinle dünyanın bir ucundaki farklı şehirlere ışınlan.

Raven?a kafa tutmak ve dünyanın dört bir yanındaki ulusları özgür kılmak için gereken cesarete sahip misin? Ordun bu zorlukları aşabilecek ve taktiklerin işe yarayacak mı? Her yeni gün beraberinde yeni harekâtlar, Subaylar, müttefikler, birimler ve muharebe hedefleri getirir. Sen muazzam Ödüller elde ettikçe üs yapıların daha da serpilir ve dayanıklılık kazanır. Araziyi keşfet, kaynakları topla, daha fazla tank aç, daha fazla müttefikle etkileşime geç, dünyanın dört bir yanındaki şehirlere taşın ve amacını desteklemeleri için gizli uzmanları ve silah profesyonellerini yardıma çağır.
Warpath Warpath Warpath ordu yönetme


Zynga Poker

Zynga Poker

android için poker oyunu
Brawl Stars

Brawl Stars

android için savaş oyunu
Garena Free Fire MAX

Garena Free Fire MAX

keskin nişancı oyunu
Temple Run 2

Temple Run 2

android için koşma oyunu
Grand Battle

Grand Battle

android ordunuzu güçlendirme

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

mBlock

blok tabanlı arduino programlama

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü