VUPlayer indir VUPlayer 4.10

VUPlayer4_32bit.zip
4.2 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
VUPlayer, çok sayıda çalma listesi ve görünüm ayarlarına sahip hafif, Açık Kaynak bir ses oynatıcısıdır.

Arayüz, siyah yazı tipleri ve mavi simgeler ve vurgulamalar ile hoş görünümlü bir beyazdır. Ayarlarınızın çoğu Dosya, Görünüm, Kontrol ve Yardım'ı içeren dört sekmede düzenlenmiştir. En yaygın eylemler, uygulamanın üst kısmında simgeler olarak bulunur. Örneğin, çalma listelerini ekleyebilir, kaldırabilir veya değiştirebilir ve şu anda çalmakta olduğunuz şeyi kontrol edebilirsiniz. Çevrimiçi belgeler mevcuttur.

İTunes veya diğer müzik çalarlar gibi bir çalma listesine dosya veya klasör eklemek kolaydır. Çalma listeleri M3U veya PLS formatlarında içe veya dışa aktarılabilir. Varsayılan olarak, herhangi bir şarkıyı çaldığınızda, sırayla çalmaya devam edecektir. Birkaç atlama duyduk. Ancak, VMware testi bazen sanal makinenin dışında göremeyebileceğiniz sorunlara neden olabilir.

VUPlayer, Arama Kontrolü, İlerleme Sayacı, Çeşitli Düğme Kontrolleri, Ses Kontrolü ve daha fazlasını içeren bir araç çubuğuna sahiptir.

Müzik çalarken, VUPlayer yalnızca yaklaşık 22 MB bellek ve genellikle CPU'nun% 1'inden daha azını kullandı. 5 MB'ın altındaki bir uygulama için etkileyici. VUPlayer, tercih edilen bir ses oynatıcı olma konusunda zorlu bir mücadeleye sahiptir, ancak minimum kaynak kullanır ve kullanımı hemen kolaydır. Taşınabilir versiyonlar ana sayfada mevcuttur.
Etiketler: VUPlayer indir , ses oynatıcı

JF Chapman indir Bak
VUPlayer indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Dedi

sesli görüntülü haberleşme

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

android için eba uygulaması

dcm4che

hastane cd lerini açma