vRenamer logo vRenamer 1.5.8

download
2.7 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Bilgisayarında çok fazla dosya sahibi olanların ihtiyaç duydukları en önemli özelliklerden bir tanesi elbette bu dosyaların en hızlı şekilde yeniden adlandırılması. Zira arşivleme yapan kullanıcıların bu arşivleri anlamlandırılabilir hale getirmeleri için doğru bir adlandırma içerisinde yapılandırmaları şart. vRenamer programı sayesinde bu sorunun üstesinden gelebiliyor ve dosyalarınızı en iyi şekilde yeniden adlandırabiliyorsunuz.

Toplu olarak dosyalarınızı adlandırmanıza izin veren program sayesinde, dosyaların adlarına parçalar ekleyebilir, çıkarabilir, sesini ayırabilir, jpeg meta bilgilerini çıkartabilir, ileri geri işlemlerini yapabilirsiniz. Ayrıca dosya sürükle bırak desteği sayesinde dosyalarınızı eklemek oldukça kolay. Dosya adlarını değiştirmenin yanında mp3 dosyalarını etiket bilgilerini de değiştirebilen program, böylece tam bir toplu dosya adlandırma aracı haline geliyor.

Resim dosyalarını önizleme özelliğine sahip olan ve yeniden adlandırmanın yanında toplu kopyalama gibi seçenekler de barındıran program, böylece en uygun araçlardan birisi haline geliyor.

vRenamer Resimli Anlatim


Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Password Cracker

Password Cracker

yıldız şeklindeki şifreleri gö
Print Conductor

Print Conductor

çoklu belge yazdırma
Acronis Recovery Expert

Acronis Recovery Expert

çoklu belge yazdırma
Excel Password Remover

Excel Password Remover

excel şifre kırma programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

dcm4che

hastane cd lerini açma