VPN Unlimited logo VPN Unlimited 8.6.2

ios
45 MB

Dil en tr

lisans:  Deneme Sürümü

VPN Unlimited İnternet bağlantı hızını ya da bant genişliğini kısıtlamaz, böylece çevrimiçi gizliliğine destek olur. VPN Unlimited, iOS, Mac OS, MS Windows, Linux ve Android dahil olmak üzere tüm başlıca platformlar için istemci uygulamaları sunar.

Neden VPN Unlimited?

VPN Unlimited, yüksek kaliteli VPN hizmetimizi 7 günlüğüne ücretsiz olarak değerlendirmenize olanak sağlar. Bir dizi zaman limitli abonelikler sunmaktayız.

VPN Unlimited deneme sürümü ve aboneliği şunları içerir:

*Limitsiz trafik bant genişliği!
* Limitsiz bağlantı hızı!
* Hesabından çoklu bağlantılar yapabilirsin, yani VPN hizmetimizi bir kez ödeme yaptıktan sonra iOS, Mac OS X, MS Windows, Linux ve Android dahil olmak üzere herhangi bir cihazdan kullanabilirsin!

VPN Unlimited'ı kullanmak sana şu olanakları sağlar:

* Bölgesel olarak kısıtlanmış web içeriğinin engelini kaldırmak
* WiFi bağlantını korumak
* Çevrimiçi etkinliğini güven altına almak
* Bazı ISP kısıtlamalarını atlatmak (bu her zamanki İnternet hızınızı bile arttırabilir!)

VPN Unlimited, çok sayıda güvenlik seçeneği sunar. Çevrimiçi etkinliğinin tümünün korunmasına mı ihtiyacın var? Bölgesel olarak kısıtlanmış tüm web içeriğine erişim elde etmek ve anonim biçimde internette gezinmek mi istiyorsun? Çevrimiçi güvenliğini 0 olarak güvence altına alman mı gerekiyor?

VPN Unlimited yukarıda değinilen tüm seçenekleri yerine getirebilir.
VPN Unlimited, uygun fiyatlı tamamıyla evrensel bir hizmettir ve istemcinin herhangi bir kısıtlama olmaksızın tüm bant genişliğinden ve İnternet bağlantısından yararlanmanı teminat altına alır. Artık, seyahat ederken ya da tatile çıkarken dünyanın herhangi bir yerinde güvenilir bir çevrimiçi güvenliğe sahip olmak kolay. YouTube gibi sevdiğin çevrimiçi kaynak ve gösterilerin tümünü herhangi bir anda herhangi bir ülkeden seyretmenin keyfini sür!

VPN nedir?

VPN, Sanal Özel Ağ (Virtual Private Network)'ın kısaltmasıdır ve senin seçtiğin elektronik cihazda aldığın ve gönderdiğin verilerin tümü için şifrelenmiş bir tünel yaratan teknolojik olarak geliştirilmiş bir hizmettir. Bir VPN Unlimited account ile beş cihaza kadar bağlanabilirsin. VPN yardımıyla, dünyadaki herhangi bir konumdan herhangi bir web-sitesine, sosyal ağa ya da diğer çevrimiçi kaynaklara bağlanırken çevrimiçi güvenliğe sahip olman teminat altına alınır. VPN Unlimited'ı, kurumsal ağlara, kamuya açık erişim alanlarına, otel havaalanı ve ücretsiz WiFi erişim alanlarına erişmek için kullan. Hizmet, aynı zamanda anonim VoIP de sunarak sunucuya güvenli bağlantı temin eder.

VPN Unlimited'ın yüklenmesi, uygulama her şeyi otomatik olarak yaptığı için çok kolaydır. Yüksek düzeyde çevrimiçi güvenlik ve güvenli proxy erişimi sağlamak için aynı anda kullanılan birçok şifreleme yöntemi sunmaktayız. VPN, belirlenmiş herhangi bir alanda engelleri kaldırma yeteneğine sahip olduğu için herhangi bir YouTube yayınını ve bunun yanı sıra içeriğini herhangi bir konumdan izlemeye olanak sağlar. VPN Unlimited tüm türlerdeki İnternet erişimi için mükemmel bir güvenlik kalkanıdır.

VPN Unlimited


NordVPN

NordVPN

vpn uygulaması ios için
Life360 GPS Locator

Life360 GPS Locator

Life360 Aile Konum Belirleyici indir
Confide

Confide

android için güvenli mesajlaşma
SurfEasy VPN

SurfEasy VPN

ücretsiz vpn uygulaması
Psiphon

Psiphon

ios için engelli sitelere girme

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü