VLC for Windows 8 logo VLC for Windows 8 0.0.2.0

d0-45b6-bfc3-92fb7357ef72
9.8 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Sevilen video oynatıcısı VLC Player?ın Windows 8 de kullanılabilen bir versiyonu. Windows 8 / 8.1 ve WinRT işletim sistemli PC ve tabletlerle uyumlu olan oynatıcı ile tüm medya dosyalarınızı masaüstüne dönmeden açabilirsiniz.

Geliştirilme aşamasında iken sunulan VLC Windows 8 uygulaması, MKV, Ogg, MOV, FLAC, MPC türlerini de içeren tüm video ve ses dosyalarını açabiliyor. Masaüstü sürümün sahip olduğu tüm kodekleri de destekleyen uygulama ile birden fazla ses dosyasını seçebilir, gömülü altyazılı filmleri izleyebilir, arka planda müzik çalarken çalışmanıza devam edebilirsiniz.

Gezinmesi kolay ve animasyonlu kullanıcı arayüzü ile gelen VLC?nin en önemli özelliklerinden birisi de kitaplık ve çıkarılabilir diskinizdeki müzik ve ses dosyalarını otomatik olarak algılaması ve hazır halde size sunması. USB flaş diskinizdeki veya çıkarılabilir sabit sürücünüzdeki ses ve video dosyalarının ayıklanması zaman kazandıran ve oldukça faydalı bir özellik.

Windows 8 VLC uygulaması, beta aşamasındayken indirilmeye sunulduğu için masaüstü sürümde bulunan pek çok özelliği deteklemiyor ve uygulamayı denerken buglarla karşılaşmanız muhtemel. Modern VLC, videoların daha yavaş işlenmesi, donanım hızlandırmanın olmaması, çalma listeleri ve akışların desteklenmemesi gibi bazı eksiklikler içerse de bu sorunlar yeni güncelleme ile birlikte giderileceği kesin.

Windows 8 için VLC Özellikleri:

  • Tüm ses ve video formatlarını açma (Mkv, Flag, Ogg, Mov, Mpc dahil)
  • Kodek desteği (Mpeg-1, H.265, Wmv3, Vc-1 dahil)
  • Birden fazla ses dosyası seçimi
  • Gömülü altyazı desteği
  • Ses dosyalarını arka planda çalma
  • Canlı Kutucuk desteği
  • Çıkarılabilir depolama aygıtı ve DLNA sunucu desteği
  • Sade ve kolay kullanımlı arayüz
VLC for Windows 8


Media Player Classic Home Cinema

Media Player Classic Home Cinema

Media Player Classic video oynatıc

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

dcm4che

hastane cd lerini açma