Vivaldi logo Vivaldi 4.0.2313.23

android
53 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Vivaldi, entegre bir reklam engelleyici, izleme koruması ve kullanışlı yerleşik özelliklere sahip yeni bir web tarayıcısıdır. Benzersiz masaüstü tarzı sekmeler, uçtan uca şifreli senkronizasyon, karanlık ve özel mod ile göz atın. 

Ücretsiz indirin ve hızlıca göz atın, tarayıcıda not alın ve tam boy ekran görüntüleri çekin.
ads? Reklamları ve izleyicileri engelleyin Özel ve güvenli bir şekilde gezinmek için reklamları engelleyin ve izleyicilerin web'de sizi izlemesini engelleyin.
Gizliliğinizi koruyun ve Vivaldi ile gezinirken can sıkıcı video reklamlara, pop-up'lara ve tüyler ürpertici izleyicilere veda edin. Esnek bir kullanıcı arayüzü ile oynayın Vivaldi'nin esnek kullanıcı arayüzü (UI) ile tarayıcınıza benzersiz bir görünüm verin.

Yeni masaüstü tarzı sekmeleri kullanarak karanlık / açık modlara göz atın ve kolay erişilen araçları kolay erişilebilir tutun.  Özel tarama Gizli gizli sekmeleri kullanarak göz atma geçmişinizi gizli tutun; aramalar, ziyaret edilen siteler, çerezler ve geçici dosyalar Vivaldi tarafından saklanmaz.  Sekmeleri kolaylıkla yönetin Tarayıcıda yakın zamanda kapattığınız veya başka bir senkronize cihazda açık olan açık sekmeleri, gizli gizli sekmeleri ve sekmeleri bulmak için hızlıca kaydırın. Verilerinizi yanınızda getirin İzlanda'daki kendi sunucuları ile uçtan uca şifreleme kullanarak şifrelerinizi, Yer İşaretlerinizi, Notlarınızı güvenli bir şekilde senkronize edin ve tarama verilerinizi cihazlar arasında gizli tutun. Oraya daha hızlı ulaşın Yeni sekme sayfasına özel Hızlı Aramalar ekleyerek favori sitelerinizi bir dokunuştan uzak tutun ve daha hızlı göz atın. Not alın Web'e göz atarken Notes'u oluşturarak fikirleri not alın ve cihazlarınız arasında güvenli bir şekilde senkronize edin. Ekran görüntüleri çekin Herhangi bir web sitesinin tam boy ekran görüntüsünü yakalayın veya tarama yaparken herhangi bir web sayfasının görünür alanının anlık görüntüsünü alın. Paylaş. search Arama motorlarını anında değiştirin Vivaldi'nin Adres Alanına yazarken arama motorlarını hızla değiştirmek için arama motoru takma adlarını kullanın. Örneğin, DuckDuckGo'yu seçmek için "d" veya Wikipedia için "w" yazın.
Vivaldi Tarayıcı özellikleri
- Şifreli senkronizasyon
 - Reklam engelleyici
- Ekran görüntüsü
- Sık kullanılanlar için hızlı arama kısayolları
- Zengin metin destekli notlar
- Özel sekmeler
- Karanlık mod
-Yer imi yöneticisi
-Son kapatılan sekmeler
-Arama motoru takma adları
- Okuyucu modu
- Klonlama sekmesi
- İndirme yöneticisi
Vivaldi Vivaldi Vivaldi Vivaldi


Bundle Breaking News

Bundle Breaking News

android için teknoloji sitelerini takip
Dingtone

Dingtone

android ücretsiz mesajlaşma
Sozcu

Sozcu

android için sözcü uygulaması
Yahoo Mail

Yahoo Mail

android yahoo mail
trekbuddy

trekbuddy

android yol konumu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

dcm4che

hastane cd lerini açma