Virus Cleaner logo Virus Cleaner 2.2.3

android
MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Virüs Temizleyici - MAX Security, üst sıralardaki virüs temizleyici - virüs kaldırma, güvenlik taraması, telefon güvenliğine sahip antivirüs yazılımı & Android için ücretsiz antivirüs indirin!

Android için MAX Security antivirüs - Android için antivirüs temizleyici, telefon temizleyici ve virüs korumasına sahip android telefonunuz için profesyonel bir mobil güvenlik tarama uygulamasıdır!

En İyi Antivirüs - Virüs Temizleyici
MAX Security (telefon antivirüs yazılımı ve virüs temizleyici) cihazınızın güvenliğini sağlar ve en iyi virüs yazılımıdır; virüs taraması ve virüs temizleme özellikleri ile kötü amaçlı yazılımlara karşı korur.

Uygulama Kilidi - Güvenlik Kilidi Ustası
MAX antivirüs yazılımı (ücretsiz antivirüs indir), en gizli uygulamalarınıza hiç kimsenin erişmemesini sağlamak için güvenlik kilidi görevini üstlenir. Hassas uygulamaları kilitleyin ve gizliliğinizi korumak için kamera izinleri ile izinsiz kullanıcıları yakalayın.

Çöp Temizleyici
Android için virüs temizleyici ve antivirüs özelliklerinin yanı sıra MAX Security - Antivirüs Yazılımı, (Android için ücretsiz antivirüs ve virüs taraması) telefonunuzda boş alan açan bir hızlandırıcı olarak davranır. MAX Security, harici depolamayı okuma/yazma izni ile SD kart depolaması veya dahili depolamadaki çöp dosyaları temizler.

Derinlemesine Tarama - Mobil Güvenlik Taraması ve Virüs Temizleyici
Android koruması ve güvenliği sağlamak üzere derin tarama telefonu daha temiz ve daha güvenli hale getirir. MAX Security (virüs koruması ve ücretsiz antivirüs indir) android koruması ile (telefon güvenliği taraması, virüs taraması, kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma, mobil antivirüs ve virüs temizleyici) sizi korur.

Arama Engelleyici ve Asistanı
Kara listenizdeki numaraları özelleştirerek ve istenmeyen aramaları engelleyin. MAX Security güçlü bir arama yardımı sunar.

Daha İyi Bir Kullanıcı Deneyimi
Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için, size en uygun ve en yerel içeriği tavsiye etmek için konum ve genel konum izni kullanılır. Hiçbir konum bilgisi asla saklamayız.
MAX Security, işlemlerin daha iyi işlemesini sağlamak için hesaplara erişim iznine gereksinim duyar. Asla hesap bilgilerinizi saklamayız.
Virus Cleaner, Antivirus Virus Cleaner, Antivirus Virus Cleaner, Antivirus Virus Cleaner, Antivirus Virus Cleaner, Antivirus


Norton Security and Antivirus

Norton Security and Antivirus

android norton antivirüs
Antivirus Free

Antivirus Free

android ücretsiz antivirüs
The Cleaner

The Cleaner

android için sistem optimizasyonu
360 Security

360 Security

ücretsiz android antivirüs
Virus Cleaner

Virus Cleaner

android için antivirüs

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Truecaller

ios arayan numara kime ait

General Mobile Discovery FM Radyo

android internetsiz radyo programı

Scope

ios canlı yayın yapma